Povezane vesti

Ovo je istina koja se krije iza „skandala na Krosu RTS-a“: „Namerno da se neko ogreši o dete od 7 godina iz Novog…

Ovo je istina koja se krije iza „skandala na Krosu RTS-a“: „Namerno da se neko ogreši o dete od 7 godina iz Novog…

Nova pre 3 sata
: Fotografija sedmogodišnjeg Abdulaha Šehovića na društvenim mrežama, pobednika na Krosu RTS-a u Leskovcu, na kojoj stoji sam sa diplomom ispred postolja na kojem su tri dečaka, a koja "dele prva tri mesta", uz komentar da njegovo ime nije… »
Diskriminacija ili paranoja: Abdulah (7) iz Novog Pazara pobedio na krosu u Leskovcu i našao se sam na postolju: Ceo region se…

Diskriminacija ili paranoja: Abdulah (7) iz Novog Pazara pobedio na krosu u Leskovcu i našao se sam na postolju: Ceo region se…

Blic pre 3 sata
Abdulah Šehović, učenik prvog razreda iz Novog Pazara, pobedio je na krosu RTS-a u Leskovcu. Dobio je medalju, popeo se na postolje, ali je neko izmislio da nije pa je krenulo zgražavanje. I sam RTS se izvinjavao – nejasno je zašto. Abdulah je… »
Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Dečak nije diskriminisan

Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Dečak nije diskriminisan

Radio 021 pre 4 sati
Abdulah Šehović pobedio je u trci na 500 metara za učenike prvog razreda na krosu Radio-televizije Srbije u Leskovcu, 12. oktobra. Međutim, pojavila se informacija da je trijumfovao ali da ga nije bilo na podijumu. U lokalnim medijima i na društvenim… »
Pejčić: Mali Abdulah Šehović učestvovao je u trci dečaka prvog razreda, pobedio i proglašen je za pobednika

Pejčić: Mali Abdulah Šehović učestvovao je u trci dečaka prvog razreda, pobedio i proglašen je za pobednika

Jugmedia pre 4 sati
Gradski većnik Aleksandar Pejčić oglasio se saopštenjem za javnosti povodom događaja sa RTS Krosa, održanog 12. oktobra u Leskovcu koje se odnosi na proglašenje za pobednika, kako navodi, “izuzetno simpatičnog i dragog deteta koje ih je… »
Vreme: Izmišljeni skandal na krosu RTS-a, dečak nije diskriminisan

Vreme: Izmišljeni skandal na krosu RTS-a, dečak nije diskriminisan

N1 Info pre 5 sati
Mali Abdulah Šehović pobedio je na Krosu RTS-a u Leskovcu. Dobio je medalju, popeo se na postolje, ali je neko izmislio da nije pa je krenulo zgražavanje. I sam RTS se izvinjavao – nejasno je zašto, objavio je nedeljnik Vreme. Mali Abdulah Šehović… »
Vreme: Izmišljeni skandal na krosu RTS-a, dečak nije diskriminisan

Vreme: Izmišljeni skandal na krosu RTS-a, dečak nije diskriminisan

Danas pre 5 sati
Mali Abdulah Šehović pobedio je na Krosu RTS-a u Leskovcu. Dobio je medalju, popeo se na postolje, ali je neko izmislio da nije pa je krenulo zgražavanje. I sam RTS se izvinjavao – nejasno je zašto, objavio je nedeljnik Vreme. Mali Abdulah Šehović… »
Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Niko nije diskriminisan

Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Niko nije diskriminisan

Jug press pre 5 sati
BEOGRAD Mali Abdulah Šehović pobedio je na Krosu RTS-a u Leskovcu. Dobio je medalju, popeo se na postolje, ali je neko izmislio da nije pa je krenulo zgražavanje. I sam RTS se izvinjavao – nejasno je zašto Abdulah Šehović, pobednik krosa u… »
Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Niko nije diskriminisan

Izmišljeni skandal na krosu RTS-a: Niko nije diskriminisan

Vreme pre 7 sati
Mali Abdulah Šehović pobedio je na Krosu RTS-a u Leskovcu. Dobio je medalju, popeo se na postolje, ali je neko izmislio da nije pa je krenulo zgražavanje. I sam RTS se izvinjavao – nejasno je zašto. Mali Abdulah Šehović pobedio je u trci na 500… »

Vesti dana »