Povezane vesti

Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Politika pre 9 sati
PEKING- Predsednik Kine Si Đinping poručio je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da je Kina spremna da zajedno sa Severnom Korejom doprinese zaštiti mira u regionu i svetu. "Spreman sam da dam veći doprinos razvoju tradicionalnih odnosa… »
Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

N1 Info pre 10 sati
Predsednik Kine Si Đinping poručio je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da je Kina spremna da zajedno sa Severnom Korejom doprinese zaštiti mira u regionu i svetu. „Spreman sam da dam veći doprinos razvoju tradicionalnih odnosa prijateljstva i… »
Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Vesti online pre 11 sati
Predsednik Kine Si Đinping poručio je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da je Kina spremna da zajedno sa Severnom Korejom doprinese zaštiti mira u regionu i svetu. – Spreman sam da dam veći doprinos razvoju tradicionalnih odnosa prijateljstva i… »
Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Si Đinping: Kina spremna da sa Severnom Korejom širi mir u regionu i svetu

Euronews pre 11 sati
Predsednik Kine Si Đinping poručio je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da je Kina spremna da zajedno sa Severnom Korejom doprinese zaštiti mira u regionu i svetu. "Spreman sam da dam veći doprinos razvoju tradicionalnih odnosa prijateljstva i… »
Kina pružila podršku Severnoj Koreji: Spremni smo da zajedno širimo mir po svetu

Kina pružila podršku Severnoj Koreji: Spremni smo da zajedno širimo mir po svetu

B92 pre 11 sati
Predsednik Kine Si Đinping poručio je severnokorejskom lideru Kim Džong Unu da je Kina spremna da zajedno sa Severnom Korejom doprinese zaštiti mira u regionu i svetu. "Spreman sam da dam veći doprinos razvoju tradicionalnih odnosa prijateljstva i… »

Vesti dana »