Povezane vesti

UKC NIŠ : Došlo je vreme da kažemo istinu o Draganu Miliću i njegovoj priči o listama čekanja.

UKC NIŠ : Došlo je vreme da kažemo istinu o Draganu Miliću i njegovoj priči o listama čekanja.

Gradski portal 018 pre 4 sati
Ovo je istina koju građani Srbije, moraju da znaju u odnosu na njegove politikanske nastupe: Sa dve operacione sale i šest kardihirurga i kompletno obučenim timovima za intervenciju rezultati rada dr Milića su sledeći – za 252 radna dana urađene… »
Ukc: Niš o rezultatima Dragana Milića u vezi sa listama čekanja: Za 252 dana urađene 282 kardiohirurške intervencije

Ukc: Niš o rezultatima Dragana Milića u vezi sa listama čekanja: Za 252 dana urađene 282 kardiohirurške intervencije

Blic pre 4 sati
Univerzitetski klinički centar Niš oglasio se danas saopštenjem u kom se navodi da je dr Dragan Milić, direktor Klinike za kardiohirurgiju, kada je reč o rezultatima vezanim za liste čekanja, sa dve operacione sale i šest kardiohirurga, i kompletno… »
Direktor UKC Niš Perišić oštar: Dr Dragan Milić ostvaruje jedva jednu operaciju dnevno, to je poslednji čovek koji sme da…

Direktor UKC Niš Perišić oštar: Dr Dragan Milić ostvaruje jedva jednu operaciju dnevno, to je poslednji čovek koji sme da…

Kurir pre 4 sati
Direktor UKC Niš Zoran Perišić reagovao je na optužbe direktora Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragana Milića da je i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar odgovoran za liste čekanja u zdravstvu. - Došlo je vreme da kažemo istinu o Draganu… »
Ukc Niš izdao zvanično saopštenje: "Dr Milić ostvaruje jedva jednu operaciju dnevno"

Ukc Niš izdao zvanično saopštenje: "Dr Milić ostvaruje jedva jednu operaciju dnevno"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Univerzitetski klinički centar Niš u svom zvaničnom saopštenju, naveo je da dr Dragan Milić, direktor Klinike za kardiohirurgiju, sa dve operacione sale i šest kardiohirurga, i kompletno obučenim timovima za intervenciju, da je za… »
Milić: Odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar, ali sam siguran da je to što je najavio moguće

Milić: Odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar, ali sam siguran da je to što je najavio moguće

NIN pre 8 sati
Direktor Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragan Milić istakao je da odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar koji je najavio da će već u januaru biti ukinute liste čekanja za operaciju katarakte… »
Milić: Liste čekanja se mogu očistiti bez problema ako postoji volja

Milić: Liste čekanja se mogu očistiti bez problema ako postoji volja

Radio 021 pre 9 sati
Direktor Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragan Milić istakao je da odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar. Lončar je juče saopštio da će u januaru biti ukinute liste čekanja za operaciju… »
Milić: Lončar odgovoran za liste čekanja, ali ono što je najavio je moguće

Milić: Lončar odgovoran za liste čekanja, ali ono što je najavio je moguće

Nova pre 10 sati
: Direktor Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragan Milić istakao je da odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar koji je najavio da će već u januaru biti ukinute liste čekanja za operaciju katarakte… »
Milić: Lončar odgovoran za liste čekanja, ali ono što je najavio je moguće

Milić: Lončar odgovoran za liste čekanja, ali ono što je najavio je moguće

N1 Info pre 11 sati
Direktor Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragan Milić istakao je da odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar koji je najavio da će već u januaru biti ukinute liste čekanja za operaciju katarakte… »
Dragan Milić: I Zlatibor Lončar odgovoran za liste čekanja

Dragan Milić: I Zlatibor Lončar odgovoran za liste čekanja

Vreme pre 11 sati
Naravno da je Zlatibor Lončar odgovoran za liste čekanja, on je vodio Ministarstvo zdravlja. Liste čekanja su stvar organizacije i mogu se očistiti bez ikakvog problema ako postoji volja da se to uradi. Skandal je očito to što je ovo političko… »
Dr Dragan Milić: Odgovornost za liste čekanja snosi i Zlatibor Lončar

Dr Dragan Milić: Odgovornost za liste čekanja snosi i Zlatibor Lončar

Danas pre 11 sati
Direktor Klinike za kardiohirurgiju u Nišu Dragan Milić istakao je da odgovornost za liste čekanja u zdravstvu snosi i sam ministar zdravlja Zlatibor Lončar koji je najavio da će već u januaru biti ukinute liste čekanja za operaciju katarakte… »

Vesti dana »