Povezane vesti

Teška nesreća na Konjarniku: Trkali se motorima, pa se zakucali u auto: Prolaznici odmah pritrčali u pomoć (foto)

Teška nesreća na Konjarniku: Trkali se motorima, pa se zakucali u auto: Prolaznici odmah pritrčali u pomoć (foto)

Blic pre 12 sati
Težak udes automobila i dva motocikla dogodio se danas na Konjarniku. Kako Moj_Beograd navodi, stanje učesnika nesreće trenutno nije poznato, ali prizor na licu mesta je jeziv. Motocikl je vidno oštećen, a njegovi delovi rasuti su svuda po putu… »
Teška nesreća na Konjarniku: Trkali se motorima, pa se zakucali u auto: Prolaznici odmah pritrčali u pomoć (foto)

Teška nesreća na Konjarniku: Trkali se motorima, pa se zakucali u auto: Prolaznici odmah pritrčali u pomoć (foto)

Blic pre 12 sati
Težak udes automobila i dva motocikla dogodio se danas na Konjarniku. Kako Moj_Beograd navodi, stanje učesnika nesreće trenutno nije poznato, ali prizor na licu mesta je jeziv. Motocikl je vidno oštećen, a njegovi delovi rasuti su svuda po putu… »
Stravičan udes na Konjarniku! Trkali se motorima, pa nastao haos - Jezive scene na putu (foto)

Stravičan udes na Konjarniku! Trkali se motorima, pa nastao haos - Jezive scene na putu (foto)

Kurir pre 11 sati
Težak sudar automobila i dva motocikla dogodio se danas na Konjarniku. Kako Moj_Beograd navodi, stanje učesnika nesreće trenutno nije poznato, ali prizor na licu mesta je jeziv. Motocikl je vidno oštećen, a njegovi delovi rasuti su svuda po putu… »
Užasna saobraćajna nesreća na Konjarniku! Motori se trkali velikom brzinom, pa se zakucali u automobil (Foto)

Užasna saobraćajna nesreća na Konjarniku! Motori se trkali velikom brzinom, pa se zakucali u automobil (Foto)

Mondo pre 12 sati
Prema nezvaničnim saznanjima, motori su se trkali velikom brzinom, da bi na kraju udarili u automobil koji je u tom momentu skretao. Težak udes automobila i dva motocikla dogodio se danas na Konjarniku. Kako "Moj_Beograd" navodi, stanje učesnika… »
Sudar automobila i motocikla na Konjarniku (FOTO)

Sudar automobila i motocikla na Konjarniku (FOTO)

Euronews pre 12 sati
Na Konjarniku se danas desio težak udes automobila i motocikla. Kako se navodi na Internet profilu Moj Beograd, stanje učesnika nesreće trenutno nije poznato. Na fotografiji se vidi oboren motocikl koji je oštećen. View this post on Instagram A post… »

Vesti dana »