Povezane vesti

Džeremi Klarkson hitno operisan: Nakon plivanja osetio bolove

Džeremi Klarkson hitno operisan: Nakon plivanja osetio bolove

Nova pre 16 sati
: Džeremi Klarkson podvrgnut je hitnoj operaciji srca nakon "naglog pogoršanja zdravstvenog stanja", opisao je u svojoj kolumni za The Sunday Times. Bivšem voditelju emisije „Top Gear“ (64) lekari su otkrili začepljenu arteriju te su ga odmah… »
Džeremi Klarkson hitno operisan: Bivši voditelj "Top Gira" osetio bol na odmoru, dani ga delili od ozbiljnog pogoršanja

Džeremi Klarkson hitno operisan: Bivši voditelj "Top Gira" osetio bol na odmoru, dani ga delili od ozbiljnog pogoršanja

Mondo pre 24 sata
Džeremi Klarkson opisao detalje zdravstvenog problema koji je osetio dok je bio na odmoru. Voditelj emisije "Grand Tour" sa Džejmsom Mejom i Ričardom Hemondom Džeremi Klarkson, podvrgnut je hitnoj operaciji srca nakon "naglog pogoršanja zdravstvenog… »
Poznati voditelj hitno operisan zbog srca: Nakon plivanja osetio strašne bolove, lekari zabrinuti

Poznati voditelj hitno operisan zbog srca: Nakon plivanja osetio strašne bolove, lekari zabrinuti

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Slavni voditelj Džeremi Klarkson hitno je podvrgnut operaciji srca nakon "naglog pogoršanja zdravstvenog stanja". On je to sve sam obavestio javnost u svojoj kolumni za The Sunday Times. 64-godišnjem bivšem voditelju Top Geara, lekari… »
Poznatom voditelju hitno operisano srce: "Uh, bio sam blizu"

Poznatom voditelju hitno operisano srce: "Uh, bio sam blizu"

B92 pre 1 dan
Džeremi Klarkson podvrgnut je hitnoj operaciji srca nakon "naglog pogoršanja zdravstvenog stanja", opisao je u svojoj kolumni za The Sunday Times. Bivšem voditelju Top Geara lekari su otkrili začepljenu arteriju i odmah su ga operisali. Dani su ga… »

Vesti dana »