Povezane vesti

Đurić tvrdi da je Srbija podržala Gutereša, ali je nema na spisku koji je objavio Čile

Đurić tvrdi da je Srbija podržala Gutereša, ali je nema na spisku koji je objavio Čile

Radio 021 pre 9 sati
Poslanička grupa "Mi snaga naroda, prof. dr Branimir Nastorović" zatražila je od ministra spoljnih poslova Marka Đurića da objasni kako je to Srbija podržala generalnog sekretara UN Antonija Gutereša. Gutereša je Izrael proglasio za personu non… »
Kozarev: Nacionalni interesi Srbije jedini kriterijum vođenja spoljne politike

Kozarev: Nacionalni interesi Srbije jedini kriterijum vođenja spoljne politike

Euronews pre 11 sati
Član GO SNS Dušan Kozarev izjavio je danas da su nacionalni interesi Srbije jedini kriterijum za vođenje spoljne politike naše zemlje. On je naveo da "neznanje i zla namera ne opravdavaju laži koje širi poslanička grupa Mi snaga naroda, prof. dr… »
Đurić kaže da smo podržali Gutereša, ali Srbije nema na spisku koji je objavio Čile

Đurić kaže da smo podržali Gutereša, ali Srbije nema na spisku koji je objavio Čile

N1 Info pre 13 sati
Poslanička grupa "Mi snaga naroda, prof. dr Branimir Nastorović" zatražila je od ministra spoljnih poslova Marka Đurića da objasni kako je to Srbija podržala generalnog sekretara UN Antonija Gutereša pošto ga je Izrael proglasio za personu non… »
Marko đurić pod lupom - MI SNAGA NARODA ima pitanja: Da li je javnost Srbije obmanuta?

Marko đurić pod lupom - MI SNAGA NARODA ima pitanja: Da li je javnost Srbije obmanuta?

Pravda pre 15 sati
Poslanička grupa „MI SNAGA NARODA“, koju predvodi prof. dr Branimir Nestorović, iznela je ozbiljne optužbe protiv ministra spoljnih poslova Srbije, Marka Đurića, nakon njegove izjave za Tanjug 18. oktobra 2024. godine. Đurić je naveo da je… »

Vesti dana »