Povezane vesti

Nataša Aksentijević priznala: Kada vidim Mirku kako ovo radi, smuči mi se! Voditeljki ovaj deo snimanja najteže pada, a…

Nataša Aksentijević priznala: Kada vidim Mirku kako ovo radi, smuči mi se! Voditeljki ovaj deo snimanja najteže pada, a…

Kurir pre 2 sata
Gosti ovonedeljnog izdanja emisije "Pusti brigu" bili su Nataša Aksentijević, Mirka Vasiljević i Raša Vlačić, voditelji takmičarskog kulinarskog formata "Komšiluk" na Kurir televiziji. Na pitanje da li postoje tenzije tokom snimanja, Mirka… »
"Kad vidim Mirku da to radi proradi mi želudac": Nataša sve priznala pred glumicom, a evo šta je ona poručila

"Kad vidim Mirku da to radi proradi mi želudac": Nataša sve priznala pred glumicom, a evo šta je ona poručila

Mondo pre 2 sata
Nataša Aksentijević, Mirka Vasiljević i Raša Vlačić bili su gosti emisije "Pusti brigu" na Kurir televiziji gde su ispričali kako izgleda njihova saradnja. Nataša Aksentijević, glumica Mirka Vasiljević i kuvar Raša Vlačić, voditelji… »
Nataša Aksentijević: Kao mlada glumica sam bila tupava! Voditelji "Komšiluka" otkrili kako sarađuju, Mirka Vasiljević…

Nataša Aksentijević: Kao mlada glumica sam bila tupava! Voditelji "Komšiluka" otkrili kako sarađuju, Mirka Vasiljević…

Kurir pre 6 sati
Gosti ovonedeljnog izdanja emisije "Pusti brigu" bili su Nataša Aksentijević, Mirka Vasiljević i Raša Vlačić, voditelji takmičarskog kulinarskog formata "Komšiluk" na Kurir televiziji. Nataša Aksentijević se prvo osvrnula na svoju saradnju sa… »
Sudar kulinarskih titana u studiju emisije Pusti brigu

Sudar kulinarskih titana u studiju emisije Pusti brigu

Kurir pre 9 sati
Šta se iz nedelje u nedelju kuva u studiju vašeg omiljenog popodneva "Pusti brigu", dobro znate, zahvaljujući kulinarskoj virtuoznosti Dejana Šutanovca. A isto tako verujemo da znate i šta se kuva u "komšijskim" šerpama, zahvaljujući televizijskom… »
Sudar kulinarskih titana u studiju emisije Pusti brigu

Sudar kulinarskih titana u studiju emisije Pusti brigu

Mondo pre 9 sati
Šta se iz nedelje u nedelju kuva u studiju vašeg omiljenog popodneva "Pusti brigu", dobro znate, zahvaljujući kulinarskoj virtuoznosti Dejana Šutanovca. A isto tako verujemo da znate i šta se kuva u "komšijskim" šerpama, zahvaljujući televizijskom… »

Vesti dana »