Povezane vesti
Festival “Jesen u mom sokaku”: Trpeza tradicije na šetalištu Niške Banje
Glas juga 20.10.2024
“Prvi put izlažemo na ovakvom događaju, a zimnicu pripremamo već drugu godinu. Naš ajvar je najtraženiji, ali nudimo i pinđur, paštetu, kao i turšiju”, kaže Marijana Vasiljević iz sela Kravlje, ponosna na svoje proizvode. Osim domaćih specijaliteta… »
Jesen u mom sokaku – Sajam zimnice u Niškoj Banji
Gradski portal 018 20.10.2024
Udruženje „Kruna” iz Niške Banje najavljuje tradicionalni sajam pod nazivom „Jesen u mom sokaku”, koji će se održati danas 20. oktobra na glavnom šetalištu. Festival će početi u 10 sati i trajaće do 18 časova. Festival zimnice, poljoprivrednih proizvoda… »
Vesti dana »
Dačić: „SPS izlazi na izbore samostalno, ne pregovaramo sa SNS o koaliciji“
Mašina pre 20 minutajoš 24 povezane
(Video) "Od danas svako ko sa receptom dođe u apoteku lek plaća znatno jeftinije. Ovo je trajna mera": Ministar Lončar o jeftinijim lekovima za dve grupe bolesti
Blic pre 1 satjoš 23 povezane
"Svake noći treba ubiti 30 do 40 ljudi u Gazi": Bizarne izjave izraelskog ministra, traži iseljavanje Palestinaca
Mondo pre 2 satajoš 17 povezanih
Garić: Novi zakon Prištine ugrožava samoupravu Srba, naredna sednica REM-a prve nedelje septembra
RTS pre 1 satjoš 13 povezanih



