Povezane vesti

"Da se ne bi odao alkoholu i lošem društvu priključio sam ga sportu": Tata Luke Jovića o počecima sina koji je danas…

"Da se ne bi odao alkoholu i lošem društvu priključio sam ga sportu": Tata Luke Jovića o počecima sina koji je danas…

Blic pre 7 sati
Luka Jović naš poznati fudbaler rođen je u selu Batar odakle je krenuo put uspešne karijere. Ekipu emisije "Metar moga sela" ugostili su Lukini roditelji koji su mu bili vetar u leđa, a tata taj koji je voleo fudbal i koji je Luku "gurnuo" u sport. U… »
"Nikada nisam tukao decu, ali tad sam mu udario blago šamar": Tata Luke Jovića iskreno o vaspitanju, a zbog ovoga se…

"Nikada nisam tukao decu, ali tad sam mu udario blago šamar": Tata Luke Jovića iskreno o vaspitanju, a zbog ovoga se…

Blic pre 7 sati
Fudbaler Luka Jović najbezbrižniji period svog života proveo je na terenu, u blizini porodične kuće. Lukin tata je bio voljan ekipi emisije "Metar moga sela" da pokaža mesto gde se rodila ljubav između Luke i fudbala, ali i da samo pred kamerama… »
Ovo je kuća Luke Jovića: U njoj i danas u selu žive njegovi roditelji: "Ne stidim se da kažem da smo se bavili…

Ovo je kuća Luke Jovića: U njoj i danas u selu žive njegovi roditelji: "Ne stidim se da kažem da smo se bavili…

Blic pre 7 sati
Luka Jović je naš proslavljeni fudbaler koji je rođen u selu Batar ali je već kao dečak otišao iz njega baveći se profesionalno sportom. O tome šta je sve propustio i koliko im je teško to palo pričaju roditelji Luke Jovića za emisiju "Metar… »

Vesti dana »