Povezane vesti

"Zbog ovih sektaških rituala smo se iselili iz kuće" Majka čijeg je sina ubila "Crna Ruža" otkrila njihove običaje, horor…

"Zbog ovih sektaških rituala smo se iselili iz kuće" Majka čijeg je sina ubila "Crna Ruža" otkrila njihove običaje, horor…

Kurir pre 1 dan
Nezamislivo je na šta je jedna majka spremna da zaštiti svoje živo, ali i mrtvo dete. Ovonedeljna gošća emisije "Cna hronika" je svoj život posvetila svojim sinovima, drugi deo života je posvetila štiteći svoje mrtvo dete, ali i tuđu decu, da ne… »
Majka razotkrila sektu koja joj je ubila dete! Rođaka dečaka (11) uvela u "Crnu Ružu", a onda samu sebe odala: Stavili su mu…

Majka razotkrila sektu koja joj je ubila dete! Rođaka dečaka (11) uvela u "Crnu Ružu", a onda samu sebe odala: Stavili su mu…

Kurir pre 5 sati
Nezamislivo je na šta je jedna majka spremna da zaštiti svoje živo, ali i mrtvo dete. Ovonedeljna gošća emisije "Cna hronika" na Kurir televiziji je svoj život posvetila svojim sinovima, drugi deo života je posvetila štiteći svoje mrtvo dete, ali… »
“Dete mi je ubila sekta!” – gošća “Crne hronike” je dr Mirjana Tomović

“Dete mi je ubila sekta!” – gošća “Crne hronike” je dr Mirjana Tomović

Kurir pre 5 sati
Jedna majka je spremna na sve da zaštiti svoje dete, ali i dete kog više nema. Filip je nađen mrtav 13. februara 2002. godine, na Dunavskom keju na Karaburmi, sa malom rupom od metka na čelu. To se dogodilo dva dana pošto je nestao. Na mestu ubistva… »
“Dete mi je ubila sekta!” – gošća “Crne hronike” je dr Mirjana Tomović

“Dete mi je ubila sekta!” – gošća “Crne hronike” je dr Mirjana Tomović

Mondo pre 6 sati
Ne propustite “Crnu hroniku”, večeras od 00.00 na Kurir televiziji. Jedna majka je spremna na sve da zaštiti svoje dete, ali i dete kog više nema. Filip je nađen mrtav 13. februara 2002. godine, na Dunavskom keju na Karaburmi, sa malom rupom od… »

Vesti dana »