Povezane vesti

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorstovom: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorstovom: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

Politika pre 1 dan
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je, na sastanku sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu Angelinom… »
Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Zabrinutost zbog situacije na KiM

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Zabrinutost zbog situacije na KiM

Insajder pre 4 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je u nedelju 20. oktobra, na sastanku sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu… »
Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

RTV pre 5 sati
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je, na sastanku sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu… »
Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM

RTS pre 5 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić na sastanku sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu Angelinom Ajhorst… »
Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM i naglasio potrebu većeg angažovanja SAD

Vučić sa O'Brajanom i Ajhorst: Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na KiM i naglasio potrebu većeg angažovanja SAD

Euronews pre 5 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je, na sastanku sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu Angelinom… »
Predsednik Vučić se sastao sa o’Brajanom i Ajhorst: Odličan sastanak sa fokusom na političke prilike u regionu, aktuelnu…

Predsednik Vučić se sastao sa o’Brajanom i Ajhorst: Odličan sastanak sa fokusom na političke prilike u regionu, aktuelnu…

Kurir pre 5 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu, Angelinom Ajhorst… »
Vučić sa o'Brajanom i Ajhorst: "Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na Kosovu i Metohiji"

Vučić sa o'Brajanom i Ajhorst: "Izrazio sam zabrinutost zbog izazova Srba na Kosovu i Metohiji"

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić sastao se sa pomoćnikom državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O’Brajanom i generalnom direktorkom za Evropu pri Službi EU za spoljne poslove Angelinom Ajhorst. On je… »
Vučić nakon sastanka sa O'Brajanom i Ajhorstovom: Spremni smo da tražimo rešenja za stabilnost FOTO

Vučić nakon sastanka sa O'Brajanom i Ajhorstovom: Spremni smo da tražimo rešenja za stabilnost FOTO

B92 pre 5 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa pomoćnikom američkog državnog sekretara za evropska i evroazijska pitanja Džejmsom O'Brajanom i izvršnom direktorkom Evropske službe za spoljne poslove za Evropu, Angelinom Ajhorst… »

Vesti dana »