Povezane vesti

Australijska senatorka princu Čarlsu: Ti nisi moj kralj

Australijska senatorka princu Čarlsu: Ti nisi moj kralj

RTS pre 25 minuta
Nezavisna australijska senatorka Lidija Torp rekla je, britanskom kralju Čarlsu Trećem - "ti nisi moj kralj" u parlamentu te države. Torp je rekla i da su Britanci genocid nad njenim narodom. "Ovo nije tvoja zemlja, ti nisi moj kralj", ponavljala je… »
Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima

Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima

Euronews pre 24 minuta
Drugog dana svoje zvanične posete Australiji, britanski kralj Čarls III suočio se sa neprijatnošću neposredno nakon što je završio govor u australijskom parlamentu, jer je nezavisna senatorka Lija Torp tada počela da uzvikuje "Ti nisi moj kralj"… »
„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

BBC News pre 1 sat
Senatorka prekinula ceremoniju u glavnom gradu Australije, Kanberi, drugog dana posete britanskog monarha. Nezavisna australijska senatorka uzviknula je „Ti nisi moj kralj“ odmah pošto je britanski monarh Čarls završio obraćanje u australijskom… »
Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima (video)

Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima (video)

Politika pre 1 sat
KANBERA – Drugog dana svoje zvanične posete Australiji, britanski kralj Čarls treći suočio se sa neprijatnošću neposredno nakon što je završio govor u australijskom parlamentu, jer je nezavisna senatorka Lija Torp tada počela da uzvikuje „Ti… »
„Nisi moj kralj“, australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

„Nisi moj kralj“, australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

Danas pre 1 sat
Nezavisna australijska senatorka uzviknula je „Ti nisi moj kralj“ odmah pošto je britanski monarh Čarls završio obraćanje u australijskom parlamentu drugog dana zvanične posete ovoj zemlji. Lidija Torp, Australijanka aboridžinskog porekla… »
„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

Blic pre 1 sat
Nezavisna australijska senatorka uzviknula je „Ti nisi moj kralj“ odmah pošto je britanski monarh Čarls završio obraćanje u australijskom parlamentu drugog dana zvanične posete ovoj zemlji. Lidija Torp, Australijanka aboridžinskog porekla… »
„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

„Nisi moj kralj", australijska senatorka uzvikivala Čarlsu

Radio 021 pre 1 sat
Senatorka prekinula ceremoniju u glavnom gradu Australije, Kanberi, drugog dana posete britanskog monarha. Victoria Jones/Pool via REUTERS Torp je prekinula ceremoniju posle čega ju je ozbeđenje izvelo napolje Nezavisna australijska senatorka uzviknula… »
Isplivao snimak "vruće dobrodošlice" kralju Čarlsu u Australiji - senatorka iz redova Aboridžina vikala na njega: "Vrati…

Isplivao snimak "vruće dobrodošlice" kralju Čarlsu u Australiji - senatorka iz redova Aboridžina vikala na njega: "Vrati…

Blic pre 2 sata
Lidija Torp, australijska senatorka iz redova Aboridžina, htela je da se sukobi sa britanskim kraljem Čarlsom Trećim tokom njegove posete nacionalnom parlamentu u Kanberi. - Ovo nije tvoja zemlja! Ti nisi moj kralj! Vrati nam našu zemlju! Vrati nam… »
"Vrati nam naše lobanje i bebe, ti nisi moj kralj!" Lidija nasrnula na Čarlsa u australijskom parlamentu, obezbeđenje…

"Vrati nam naše lobanje i bebe, ti nisi moj kralj!" Lidija nasrnula na Čarlsa u australijskom parlamentu, obezbeđenje…

Kurir pre 1 sat
Lidija Torp, australijska senatorka iz redova Aboridžina, htela je danas da se sukobi sa britanskim kraljem Čarlsom Trećim tokom njegove posete nacionalnom parlamentu u Kanberi. - Ovo nije tvoja zemlja. Ti nisi moj kralj. Vrati nam našu zemlju. Vrati… »
Kralja Čarlsa besna političarka optužila za "genocid": "Vratite nam naše kosti" VIDEO

Kralja Čarlsa besna političarka optužila za "genocid": "Vratite nam naše kosti" VIDEO

B92 pre 1 sat
Aboridžanska političarka verbalno je napala kralja Čarlsa i kraljicu Kamilu dok su ulazili u australijski parlament, optužujući članove kraljevske porodice da su "počinili genocid". Aboridžinska australijska nezavisna senatorka Lidija Torp krenula… »
"Ti nisi moj kralj": Senatorka prekinula govor kralja Čarlsa u australijskom parlamentu (VIDEO)

"Ti nisi moj kralj": Senatorka prekinula govor kralja Čarlsa u australijskom parlamentu (VIDEO)

Insajder pre 3 sata
Drugog dana svoje zvanične posete Australiji, britanski kralj Čarls III suočio se sa neprijatnošću neposredno nakon što je završio govor u australijskom parlamentu, jer je nezavisna senatorka Lija Torp tada počela da uzvikuje "Ti nisi moj kralj"… »
VIDEO: Senatorka iz Australije vikala na Čarlsa "Ti nisi moj kralj"

VIDEO: Senatorka iz Australije vikala na Čarlsa "Ti nisi moj kralj"

Radio 021 pre 3 sata
Kralja Čarls suočio se s povicima "Ti nisi moj kralj" neposredno nakon što je završio svoj govor u zgradi australijskog parlamenta. Lidija Torp vičući je prekinula ceremoniju u glavnom gradu Kanberi minut pre nego što ju je osiguranje otpratilo… »
"Ovo nije tvoja zemlja": Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima

"Ovo nije tvoja zemlja": Kralj Čarls doživeo neprijatnost nakon obraćanja australijskim parlamentarcima

Blic pre 4 sati
Drugog dana svoje zvanične posete Australiji, britanski kralj Čarls III suočio se sa neprijatnošću neposredno nakon što je završio govor u australijskom parlamentu, jer je nezavisna senatorka Lija Torp tada počela da uzvikuje "Ti nisi moj kralj"… »
Drama u Australiji: Kralj Čarls se suočio sa besnom političarkom, optužila kraljevsku porodicu za "genocid"

Drama u Australiji: Kralj Čarls se suočio sa besnom političarkom, optužila kraljevsku porodicu za "genocid"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Aboridžanska političarka verbalno je napala kralja Čarlsa i kraljicu Kamilu dok su ulazili u australijski parlament, optužujući članove kraljevske porodice da su "počinili genocid". Lidija Torp, aboridžinska australijska nezavisna… »

Vesti dana »