Povezane vesti

„Upoznali smo se na ulici dok sam šetala psa“: Kristina Radenković otkrila detalje ljubavi sa advokatom FOTO

„Upoznali smo se na ulici dok sam šetala psa“: Kristina Radenković otkrila detalje ljubavi sa advokatom FOTO

Nova pre 3 sata
: Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa partnerom, advokatom Nikolom Radojevićem, a njihova priča počela je sasvim slučajno. Lepa voditeljka „Slagalice“ nije se nadala da će tokom obične šetnje svojih pasa sresti ljubav svog… »
"Mesecima sam plakala zbog njega" Voditeljka Slagalice otkrila intimne detalje iz braka sa advokatom, nije podnosila jednu…

"Mesecima sam plakala zbog njega" Voditeljka Slagalice otkrila intimne detalje iz braka sa advokatom, nije podnosila jednu…

Kurir pre 4 sati
Voditeljka RTS-a Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa advokatom Nikolom Radojevićem, kog je upoznala sasvim slučajno, kad se najmanje nadala. Naime, u jednoj šetnji 2014. godine Kristina Radenković je upoznala čoveka svog života, ne… »
"Mesecima sam plakala zbog njega": Voditeljka Kristina Radenković otkrila intimne detalje iz odnosa sa verenikom: "Nisam…

"Mesecima sam plakala zbog njega": Voditeljka Kristina Radenković otkrila intimne detalje iz odnosa sa verenikom: "Nisam…

Blic pre 13 sati
Šarmantna voditeljka RTS-a Kristina Radenković već godinama je u ljubavi sa advokatom Nikolom Radojevićem, kog je upoznala sasvim slučajno, kad se najmanje nadala. Naime, u jednoj šetnji 2014. godine Kristina Radenković je upoznala čoveka svog… »

Vesti dana »