Povezane vesti
Bajatović: Opozicija nema podršku građana za zabranu iskopavanja litijuma
NIN 21.10.2024
Direktor JP "Srbijagas" Dušan Bajatović izjavio je da opozicija nema podršku građana u borbi za zabranu eksploatacije litijuma, kao i da opozicija nije želela da da šansu pravoj raspravi o toj temi. Gostujući na TV Pink, Bajatović je rekao da smatra da… »
"Proteste finasira neko sa strane": Bajatović: Opozicija nema podršku građana za zabranu iskopavanja litijuma
Blic 21.10.2024
Direktor JP "Srbijagas" Dušan Bajatović izjavio je večeras da opozicija nema podršku građana u borbi za zabranu eksploatacije litijuma, kao i da opozicija nije želela da da šansu pravoj raspravi o toj temi. Gostujući na TV Pink, Dušan Bajatović je rekao… »
Vesti dana »
Kostić Šulejić (Centar za neproliferaciju, kontrolu naoružanja i razoružanje): Memorandum SAD i Irana nije konačan sporazum, već okvir za pregovore (VIDEO)
Insajder pre 54 minutajoš 28 povezanih
Političke prepreke nisu zaustavile Iran - atraktivan remi sa Novim Zelandom na početku turnira
RTS pre 5 satijoš 32 povezane
Iran: Počelo uklanjanje pomorske blokade Ormuskog moreuza; Vens: Sporazum možda i pre petka
RTS pre 30 minutajoš 21 povezana




