Povezane vesti

RADMILA TOKOM PORODILJSKOG POZVALA GAZDU PA ZAŽALILA: Ovo se ne dešava samo kod privatnika - Bukvalno su me otpisali, kao da…

RADMILA TOKOM PORODILJSKOG POZVALA GAZDU PA ZAŽALILA: Ovo se ne dešava samo kod privatnika - Bukvalno su me otpisali, kao da…

Kurir pre 1 sat
Prema podacima Zavoda za statistiku, prošle godine rođeno je 60.813 beba. Ipak, najveću radost mamama neretko pokvari saznanje da su ostale bez posla. To jeste zakonom zabranjeno, pre svega kada su zaposlene na neodređeno, ali mnoge mame ne… »
"Bukvalno su me otpisali"! Porodilja slučajno saznala da je dobila otkaz dok je bila na bolovanju: Umesto čestitke za rođene…

"Bukvalno su me otpisali"! Porodilja slučajno saznala da je dobila otkaz dok je bila na bolovanju: Umesto čestitke za rođene…

Blic pre 6 sati
Prema podacima Zavoda za statistiku, prošle godine rođeno je 60.813 beba. Ipak, najveću radost mamama neretko pokvari saznanje da su ostale bez posla. To jeste zakonom zabranjeno, pre svega kada su zaposlene na neodređeno, ali mnoge mame ne… »
Radmila otišla na porodiljsko, pa slučajno saznala da je dobila otkaz: "Imam dvoje dece, otpisali su me"

Radmila otišla na porodiljsko, pa slučajno saznala da je dobila otkaz: "Imam dvoje dece, otpisali su me"

Mondo pre 6 sati
Radmila je dobila otkaz dok je bila na porodiljskom bolovanju. Prema podacima Zavoda za statistiku, prošle godine rođeno je 60.813 beba. Ipak, najveću radost mamama neretko pokvari saznanje da su ostale bez posla. To jeste zakonom zabranjeno, pre svega… »
Otkaz umesto čestitke za rođenje deteta: Kako stati na put diskriminaciji mama?

Otkaz umesto čestitke za rođenje deteta: Kako stati na put diskriminaciji mama?

Telegraf pre 8 sati
Prema podacima Zavoda za statistiku, prošle godine rođeno je 60.813 beba. Ipak, najveću radost mamama neretko pokvari saznanje da su ostale bez posla. To jeste zakonom zabranjeno, pre svega kada su zaposlene na neodređeno, ali mnoge mame ne… »
Otkaz umesto čestitke za rođenje deteta - kako stati na put diskriminaciji mama

Otkaz umesto čestitke za rođenje deteta - kako stati na put diskriminaciji mama

RTS pre 9 sati
Prema podacima Zavoda za statistiku, prošle godine rođeno je 60.813 beba. Ipak, najveću radost mamama neretko pokvari saznanje da su ostale bez posla. To jeste zakonom zabranjeno, pre svega kada su zaposlene na neodređeno, ali mnoge mame ne… »

Vesti dana »