Povezane vesti

Za ovolicko sam promenio istoriju tenisa! Novak "utrljao so na ranu" Federeru i poslao ga u penziju

Za ovolicko sam promenio istoriju tenisa! Novak "utrljao so na ranu" Federeru i poslao ga u penziju

Mondo pre 2 sata
Kako je Novak Đoković pobedio Rodžera Federera na Vimbldonu 2019. godine? Ništa nije slučajno, kao što je to Švajcarac hteo da predstavi na US Openu, godinama ranije. Zato je Nole do detalja objasnio kako ga je poslao u penziju. Srpski teniser… »
Rodžere, e tu si zaplatio! Novak Đoković progovorio kako je uništio Federera

Rodžere, e tu si zaplatio! Novak Đoković progovorio kako je uništio Federera

Večernje novosti pre 6 sati
Novak Đoković dao je veliki intervju za argentinski La Nacion gde je pričao o brojnim temama. FOTO: Tanjug/AP Najbolji teniser ikada je pričao o ratovima u Jugoslaviji i kako je teško živeo tokom bombardovanja njegove Srbije. Međutim, nije bila to… »
Tim neće u trenere, ali hoće u biznismene

Tim neće u trenere, ali hoće u biznismene

Sport klub pre 7 sati
Dominik Tim ove nedelje u Beču igra poslednji turnir u karijeri. Sjajni Austrijanac koji je krajem prošle decenije pretio čak i velikoj trojci, poslednjih godina nije ni senka šampiona koji je šest puta savladao Rafaela Nadala i po pet puta Novaka… »
"Imao sam privilegiju da igram protiv Novaka, Rodžera i Rafe"

"Imao sam privilegiju da igram protiv Novaka, Rodžera i Rafe"

B92 pre 6 sati
Dominik Tim, nekada treći teniser sveta, na turniru u Beču završava profesionalnu karijeru. Timu je u nedelju priređen oproštaj na "Eeste openu", odigrao je egzibicioni set protiv Aleksandera Zvereva, a na terenu su bili prisutni i Mateo Beretini… »

Vesti dana »