Povezane vesti

Vođa protesta: Nema ovo veze sa litijumom, cilj je rušenje Vučića bagerom i motkom VIDEO

Vođa protesta: Nema ovo veze sa litijumom, cilj je rušenje Vučića bagerom i motkom VIDEO

B92 pre 32 minuta
Organizator protesta protiv litijuma komentarisao je u jednoj emisiji to da će svi zahtevi da se "spoje" u jedan a to je rušenje Aleksandra Vučića. "To je tačno. Džabe se mi foliramo. Mi smo svi pod udarom jednog zla koje je simbolično u tom imenu… »
Voštinić: "Cepkanje protesta" gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Voštinić: "Cepkanje protesta" gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

NIN pre 3 sata
Aktivista organizacije Lokalni front iz Kraljeva Predrag Voštinić izjavio je da će rešenost građana da se oslobode "napasti i zla koje nas je opselo, biti presudna", dodajući da "cepkanje protesta" gubi smisao jer su svi u Srbiji, kako kaže, "pod… »
Voštinić: „Cepkanje protesta” gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Voštinić: „Cepkanje protesta” gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

N1 Info pre 4 sati
“Mi bolujemo od bolesti koja podrazumeva da je snaga naših argumenata dovoljna. Izgleda da nije”, izjavio je aktivista Lokalnog fronta iz Kraljeva Predrag Voštinić. Dodao je da će rešenost građana da se oslobode “napasti i zla koje nas je… »
Predrag Voštinić: „Cepkanje protesta“ gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Predrag Voštinić: „Cepkanje protesta“ gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Danas pre 4 sati
“Mi bolujemo od bolesti koja podrazumeva da je snaga naših argumenata dovoljna. Izgleda da nije”, izjavio je aktivista Lokalnog fronta iz Kraljeva Predrag Voštinić. Dodao je da će rešenost građana da se oslobode “napasti i zla koje nas je… »
Voštinić: „Cepkanje protesta” gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Voštinić: „Cepkanje protesta” gubi smisao, svi smo pod udarom jednog zla

Novi magazin pre 3 sata
“Mi bolujemo od bolesti koja podrazumeva da je snaga naših argumenata dovoljna. Izgleda da nije”, izjavio je aktivista Lokalnog fronta iz Kraljeva Predrag Voštinić. Dodao je da će rešenost građana da se oslobode “napasti i zla koje nas je… »

Vesti dana »