Povezane vesti

"Moji su bili bogati pa su bankrotirali" Jelena Đoković ispričala da su njeni bili dobrostojeći pa preko noći ostali bez…

"Moji su bili bogati pa su bankrotirali" Jelena Đoković ispričala da su njeni bili dobrostojeći pa preko noći ostali bez…

Kurir pre 5 sati
U poslednje vreme, veoma često se piše o skupim izdanjima Jelene Đoković, kao i aksesoarima koji koštaju na desetine hiljade evra. Takođe, Đokovići su neretko tema i zbog brojnih luksuznih nekretnina koje koštaju pravo bogatstvo. Međutim, iako… »
Jelena Đoković otkrila sve o bankrotu svoje porodice: Bili dobrostojeći pa preko noći ostali bez ičega

Jelena Đoković otkrila sve o bankrotu svoje porodice: Bili dobrostojeći pa preko noći ostali bez ičega

Mondo pre 6 sati
Supruga Novaka Đokovića otvorila je dušu o odrastanju koje nije bilo lako. U poslednje vreme, veoma često se piše o skupim izdanjima Jelene Đoković, kao i aksesoarima koji koštaju na desetine hiljade evra. Takođe, Đokovići su neretko tema i… »
"Bili smo dobrostojeći, pa smo bankrotirali": Porodica Jelene Đoković su samo preko noći ostali na nuli

"Bili smo dobrostojeći, pa smo bankrotirali": Porodica Jelene Đoković su samo preko noći ostali na nuli

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Žena najboljeg tenisera svih vremena, Jelena Đoković, jednom prilikom otvoreno je govorila o teškom periodu kada su njeni roditelji ostali bez ičega. Roditelji Jelene Đoković, Vera i Miomir Ristić, najveća su joj podrška, a retko… »
"Moja porodica je bila dobrostojeća, pa smo bankrotirali": Roditelji Jelene Đoković su preko noći ostali bez ičega…

"Moja porodica je bila dobrostojeća, pa smo bankrotirali": Roditelji Jelene Đoković su preko noći ostali bez ičega…

Blic pre 7 sati
Žena najboljeg tenisera svih vremena, Jelena Đoković, jednom prilikom otvoreno je govorila o teškom periodu kada su njeni roditelji ostali bez ičega. Roditelji Jelene Đoković, Vera i Miomir Ristić, najveća su joj podrška, a retko imamo prilike… »

Vesti dana »