Povezane vesti

"Rekla mi je da se boji": Poslednje poruke koje je tinejdžerka (16) poslala sestri, umrla posle lečenja zuba

"Rekla mi je da se boji": Poslednje poruke koje je tinejdžerka (16) poslala sestri, umrla posle lečenja zuba

Mondo pre 4 sati
Džejla je preminula nakon komplikacije sa pokvarenim zubom, a njena sestra je otvorila dušu i otkrila šta joj je poslednje rekla. "Iz minute u minutu slike mi prolaze kroz glavu, suze ne prestaju, kako dalje? Jer njen odlazak je ostavio ogromnu… »
Džejlina sestra ne zna kako će dalje nakon gubitka: "Najteži momenat je bio pred poslednju operaciju"

Džejlina sestra ne zna kako će dalje nakon gubitka: "Najteži momenat je bio pred poslednju operaciju"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Ajla Drapić-Memić, sestra pokojne Džejle Drapić, tinejdžerke koja je preminula nakon lečenja zuba u jednoj privatnoj ordinaciji, rekla je za Avaz da želi da se zahvali svima na podršci i opisala kako su izgledali poslednji dani… »
"Seko, bojim: Se!" Ovo su poslednje poruke koje je Džejla poslala sestri: Nesrećna devojka umrla posle lečenja zuba

"Seko, bojim: Se!" Ovo su poslednje poruke koje je Džejla poslala sestri: Nesrećna devojka umrla posle lečenja zuba

Blic pre 5 sati
"Iz minute u minutu slike mi prolaze kroz glavu, suze ne prestaju, kako dalje? Jer njen odlazak je ostavio ogromnu prazninu", kroz suze govori Ajla Drapić-Memić, sestra pokojne Džejle, tinejdžerke koja je preminula nakon lečenja zuba u ordinaciji dr… »

Vesti dana »