Povezane vesti

Vučić obišao VTI sa kraljem Esvatinija: Pokazao sam najnovija dostignuća srpske vojske FOTO

Vučić obišao VTI sa kraljem Esvatinija: Pokazao sam najnovija dostignuća srpske vojske FOTO

B92 pre 9 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je Vojnotehnički institut sa Njegovim veličanstvom kraljem Msvatijem III od Kraljevine Esvatini. "Sa ponosom sam upoznao Njegovo veličanstvo sa najnovijim dostignućima srpske vojne industrije, kao… »
Vučić i kralj Esvatinija obišli Vojnotehnički institut

Vučić i kralj Esvatinija obišli Vojnotehnički institut

Novi magazin pre 9 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je sa kraljem Esvatinija Msvatijem Trećim obišao Vojnotehnički institut (VTI) u Beogradu gde ga je, kako je objavio na Instagramu, upoznao sa najnovijim dostignućima srpske vojne industrije, kao i sa nekim od… »
"S ponosom sam upoznao Njegovo Veličanstvo s najnovijim dostignućima srpske vojne industrije" Vučić s kraljem Esvatinija na…

"S ponosom sam upoznao Njegovo Veličanstvo s najnovijim dostignućima srpske vojne industrije" Vučić s kraljem Esvatinija na…

Kurir pre 10 sati
BEOGRAD - S ponosom sam upoznao Njegovo Veličanstvo s najnovijim dostignućima srpske vojne industrije, kao i sa nekim od istraživačkih projekata koji se trenutno realizuju u VTI. Razgovarali smo o daljim koracima na konkretizaciji saradnje, sa fokusom… »
Maja Gojković i kralj Esvatinija obišli Naučno-tehnološki park u Novom Sadu

Maja Gojković i kralj Esvatinija obišli Naučno-tehnološki park u Novom Sadu

Danas pre 1 dan
Predsednica pokrajinske vlade Maja Gojković obišla je danas Naučno-tehnološki park i Institut Biosens u Novom Sadu zajedno sa kraljem Esvatinija Msvatijem Trećim, koji boravi u zvaničnoj poseti Srbiji. Domaćini Instituta Biosens i… »

Vesti dana »