Povezane vesti

"Imam nešto da ti kažem... Ubio sam tatu i uzeo sam mu 1.080 dinara" Na suđenju otkriveni jezivi detalji zločina u…

"Imam nešto da ti kažem... Ubio sam tatu i uzeo sam mu 1.080 dinara" Na suđenju otkriveni jezivi detalji zločina u…

Kurir pre 9 sati
Saslušanjem svedoka, u novosadskom Višem sudu, nastavljeno je suđenje Gregoru Nemetu (37) iz Temerina, koji se tereti da je u noći između 25. i 26. decembra prošle godine sekirom, u porodičnoj kući, ubio svog oca Mihalja (76). Tibor K., koji… »
Svedok otkrio šok detalje ubistva u Temerinu: "Rekao mi je oca udarao sekirom i da je od njega uzeo 1.080 dinara"

Svedok otkrio šok detalje ubistva u Temerinu: "Rekao mi je oca udarao sekirom i da je od njega uzeo 1.080 dinara"

Mondo pre 11 sati
Svedok na suđenju sinu koji je ubio oca u Temerinu je otkrio strašne detalje na suđenju. Suđenje Gregoru Nemetu (37) iz Temerina okrivljenom da je u noći između 25. i 26. decembra prošle godine sa više udaraca sekirom usmrtio svog oca Mihalja u… »
Jezivo! Sin ubio oca zato što mu nije davao pare za alkohol: Novi detalji zločina u Temerinu: Udarao ga sekirom u glavu i…

Jezivo! Sin ubio oca zato što mu nije davao pare za alkohol: Novi detalji zločina u Temerinu: Udarao ga sekirom u glavu i…

Blic pre 11 sati
Suđenje Gregoru Nemetu (37) iz Temerina okrivljenom da je u noći između 25. i 26. decembra prošle godine sa više udaraca sekirom usmrtio svog oca Mihalja u porodičnoj kući u tom mestu, nastavljeno je suđenje u Višem sudu u Novom Sadu na kojem su… »
Nastavljeno suđenje Temerincu koji je ubio oca: Naredno ročište 11. decembra

Nastavljeno suđenje Temerincu koji je ubio oca: Naredno ročište 11. decembra

Radio 021 pre 17 sati
Suđenje G.N. (37) iz Temerina, koji se tereti da je sekirom ubio svog oca (76), nastavljeno je u Višem sudu u Novom Sadu. Kako piše Dnevnik, pred sudom su saslušani prijatelj okrivljenog koji je saznao za ubistvo nakon što se desilo, nevenčani… »

Vesti dana »