Povezane vesti

Naomi Osaka zbog povrede završila sezonu

Naomi Osaka zbog povrede završila sezonu

Politika pre 4 sati
TOKIO – Japanska teniserka Naomi Osaka saopštila je da zbog povrede neće igrati do kraja sezone, prenosi danas I-Es-Pi-En. Osaka je pre 20 dana zbog povrede leđa morala da se povuče u osmini finala turnira u Pekingu. Japanska teniserka je potom zbog… »
Kraj sezone za Osaku

Kraj sezone za Osaku

Sport klub pre 10 sati
Japanska teniserka Naomi Osaka zbog povrede leđa završila je sezonu. Osaka je trebalo da bude deo reprezenacije Japana na Bili Džin King Kupu koji se održava u Malagi u novembru, ali zbog povrede neće moći da nastupa. Četvorostruka grend slem… »
A samo što se vratila tenisu: Osaka zbog povrede završila sezonu

A samo što se vratila tenisu: Osaka zbog povrede završila sezonu

Večernje novosti pre 12 sati
Japanska teniserka Naomi Osaka saopštila je da zbog povrede neće igrati do kraja sezone, prenosi I-Es-Pi-En (ESPN). FOTO: Tanjug/AP Osaka je pre 20 dana zbog povrede leđa morala da se povuče u osmini finala turnira u Pekingu. Japanska teniserka je… »
Osaka preskače i "Bili Džin King kup"

Osaka preskače i "Bili Džin King kup"

B92 pre 13 sati
Japanska teniserka Naomi Osaka neće moći da zaigra na finalnom turniru Bili Džin King kupa u Malagi. Čini se da je njena sezona u potpunosti završena jer ima dve povrede. "Mislila sam da sam samo ušinula leđa, ali sam u Pekingu uradila magnetnu… »
Osaka zbog povrede završila sezonu

Osaka zbog povrede završila sezonu

Sportski žurnal pre 12 sati
Japanka propušta i „Bili Džin King kup” u Malagi. Naomi Osaka se pre 20 dana zbog povrede leđa povukla u osmini finala turnira u Pekingu, potom i propustila turnire u Osaki i Tokiju. Japanska teniserka je saopštila da neće igrati za… »

Vesti dana »