Povezane vesti

Vučić: Pošto ne znaju kako da pobede, politički gubitnici vređaju moju majku

Vučić: Pošto ne znaju kako da pobede, politički gubitnici vređaju moju majku

Politika pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas povodom novih napada na njegovu majku Angelinu da su njegovi politički protivnici, koje je nazvao gubitnicima, ponovo koristili najodvratnije reči i laži o njoj, ali im je poručio da on njihove… »
Vučić: "Zahvalan sam majci i ocu za svu brigu i ljubav"; "Opozicija opet koristi najodvratnije reči i laži"

Vučić: "Zahvalan sam majci i ocu za svu brigu i ljubav"; "Opozicija opet koristi najodvratnije reči i laži"

B92 pre 5 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu. On je podelio fotografiju sa svojim roditeljima i poručio sledeće: "Majka i otac su me prvi put zajedno posetili u zgradi Predsedništva Srbije. Zahvalan sam im za svu brigu i… »
Majka i otac su me prvi put zajedno posetili u predsedništvu Predsednik Srbije: Mi Vučići ne umemo dovoljno otvoreno da…

Majka i otac su me prvi put zajedno posetili u predsedništvu Predsednik Srbije: Mi Vučići ne umemo dovoljno otvoreno da…

Kurir pre 6 sati
BEOGRAD - "Majka i otac su me prvi put zajedno posetili u zgradi Predsedništva Srbije. Zahvalan sam im za svu brigu i ljubav koju su bratu i meni poklonili, kao i našoj deci. Mi Vučići ne umemo dovoljno otvoreno da pokazujemo emocije, ali smo uvek… »
Vučić:Pošto ne znaju kako da pobede, politički gubitnici vređaju moju majku

Vučić:Pošto ne znaju kako da pobede, politički gubitnici vređaju moju majku

RTV pre 10 sati
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas povodom novih napada na njegovu majku Angelinu da su njegovi politički protivnici, koje je nazvao gubitnicima, ponovo koristili najodvratnije reči i laži o njoj, ali im je poručio da on… »
"Zahvalan sam im za svu brigu i ljubav": Vučić prvi put sa roditeljima u Predsedništvu Srbije: Mi Vučići ne umemo dovoljno…

"Zahvalan sam im za svu brigu i ljubav": Vučić prvi put sa roditeljima u Predsedništvu Srbije: Mi Vučići ne umemo dovoljno…

Blic pre 11 sati
Predsednik Aleksandar Vučić podelio je na Instagramu fotografiju sa svojim roditeljima koji su ga, kako kaže, prvi put zajedno posetili u zgradi Predsedništva Srbije. - Zahvalan sam im za svu brigu i ljubav koju su bratu i meni poklonili, kao i našoj… »
Vučić objavio fotografiju sa roditeljima i poslao poruku političkim protivnicima

Vučić objavio fotografiju sa roditeljima i poslao poruku političkim protivnicima

Euronews pre 11 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram nalogu fotografiju sa roditeljima. Kako je rekao, oni su ga prvi put zajedno posetili u zgradi Predsedništva Srbije. "Zahvalan sam im za svu brigu i ljubav koju su bratu i meni poklonili… »
Vučić: Moju porodicu napadaju, ali ja nikada neću dirati porodice političkih gubitnika

Vučić: Moju porodicu napadaju, ali ja nikada neću dirati porodice političkih gubitnika

RTS pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je uz fotografiju sa roditeljima na Instagramu naveo da su "politički gubitnici" koristili najodvratnije reči i laži protiv njegove majke i poručio da on njihove porodice nikad neće dirati. Predsednik Vučić je… »
Vučića posetili roditelji u Predsedništvu na Andrićevom vencu

Vučića posetili roditelji u Predsedništvu na Andrićevom vencu

Danas pre 11 sati
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je da su ga prvi put od kako je na ovoj funkciji, u sedištu Generalnog sekretarijata predsednika Republike, na Andrićevom vencu, odnosno Predsedništvu, posetili roditelji Angelina i Anđelko Vučić… »
Vučić objavio sliku sa roditeljima, pa poslao oštru poruku onima koji su širili laži o njegovoj majci

Vučić objavio sliku sa roditeljima, pa poslao oštru poruku onima koji su širili laži o njegovoj majci

Telegraf pre 11 sati
Preporučujemo. Predsednik Aleksandar Vučić objavio je sliku sa roditeljima, pa poslao oštru poruku onima koji su širili laži o njegovoj majci: "Majka i otac su me prvi put zajedno posetili u zgradi Predsedništva Srbije. Zahvalan sam im za svu brigu… »

Vesti dana »