Povezane vesti

Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

Politika pre 7 sati
KIJEV – Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je danas u Kijevu razgovarao sa američkim ministrom odbrane Lojdom Ostinom o protivvazdušnoj odbrani Ukrajine i napadima u dubini teritorije Rusije. Zelenski je na platformi Iks napisao da… »
Nešto se kuva: Zelenski sa šefom Pentagona pričao o napadima na teritoriju Rusije

Nešto se kuva: Zelenski sa šefom Pentagona pričao o napadima na teritoriju Rusije

Pravda pre 8 sati
Američki ministar odbrane doputovao je u radnu posetu Ukrajini nakon serije sastanaka koje je imao odlazeći američki predsednik Džozef Bajden. Američki ministar odbrane Lojd Ostin izjavio je danas tokom posete Kijevu da će SAD uputiti novi paket… »
Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

RTV pre 9 sati
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je danas u Kijevu razgovarao sa američkim ministrom odbrane Lojdom Ostinom o protivvazdušnoj odbrani Ukrajine i napadima u dubini teritorije Rusije. Zelenski je na platformi X napisao da je… »
Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

Zelenski: Razgovarao sam sa Ostinom o napadima u dubini teritorije Rusije

Vesti online pre 9 sati
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da je danas u Kijevu razgovarao sa američkim ministrom odbrane Lojdom Ostinom o protivvazdušnoj odbrani Ukrajine i napadima u dubini teritorije Rusije. Zelenski je na platformi X napisao da je sa… »
Zelenski sa američkim ministrom odbrane: Podelio je sa mnom planove o sledećim koracima

Zelenski sa američkim ministrom odbrane: Podelio je sa mnom planove o sledećim koracima

B92 pre 9 sati
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je danas u Kijevu razgovarao sa američkim ministrom odbrane Lojdom Ostinom o protivvazdušnoj odbrani Ukrajine i napadima u dubini teritorije Rusije. Zelenski je na platformi X napisao da je sa… »

Vesti dana »