Povezane vesti

Ruski mediji: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS

Ruski mediji: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS

Nova pre 1 dan
: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin doputovaće u Kazanj kako bi učestvovao na samitu BRIKS, jer tih dana srpski predsednik Aleksandar Vučić ima planirane međunarodne kontakte, koje nije mogao da odloži, rekao je pomoćnik ruskog… »
Srbiju će na samitu BRIKS-a predstavljati Vulin

Srbiju će na samitu BRIKS-a predstavljati Vulin

Politika pre 1 dan
Potpredsednik vlade Srbije Aleksandar Vulin otputovaće u Kazanj da učestvuje na Samitu BRIKS-a, izjavio je danas pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov. "Vulin će predstavljati Srbiju. Juče su dva predsednika (Srbije i Rusije) razgovarala… »
Vučić: Sa Putinom sam razgovarao o gasnom aranžmanu, obezbeđen gas za ovu zimu

Vučić: Sa Putinom sam razgovarao o gasnom aranžmanu, obezbeđen gas za ovu zimu

Politika pre 1 dan
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom razgovarao o gasnom aranžman za našu zemlju i da je za ovu zimu obezbeđen gas po veoma dobrim cenama, po formuli: šest mulion kubnih metara gasa dnevno i… »
Vučić: Četvoro ministara će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a

Vučić: Četvoro ministara će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a

Politika pre 1 dan
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će četvoro ministara predstavljati Srbiju na Samitu BRIKS-a u Kazanju. Vučić je rekao da je i dan kada je dobio poziv predsednika Rusije Vladimira Putina rekao ambasadoru Rusije da je… »
Vučić: Rekao sam Putinu da ne bih došao na samit BRIKS i da nemam sastanke

Vučić: Rekao sam Putinu da ne bih došao na samit BRIKS i da nemam sastanke

Beta pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da neće ići na samit grupe BRIKS u Rusiji i da je ruskom predsedniku Vladimiru Putinu rekao da bi takvu odluku doneo i da nema zakazane susrete sa evropskim liderima za vreme trajanja… »
Predsednik Srbije: Dogovoreno snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Predsednik Srbije: Dogovoreno snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Insajder pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u ponedeljak 21. oktobra da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom dogovorio kupovinu gasa po povoljnim cenama i da će se razgovarati o dugoročnom aranžmanu. On je u intervjuu za RTS rekao da je… »
Vučić potvrdio da ne ide na samit BRIKS: Šaljemo delegaciju, idu četiri ministra

Vučić potvrdio da ne ide na samit BRIKS: Šaljemo delegaciju, idu četiri ministra

N1 Info pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće ići na samit BRIKS u Rusiji i da je ruskom predsedniku Vladimiru Putinu rekao da bi takvu odluku doneo i da nema zakazane sastanke sa evropskim liderima za vreme trajanja tog skupa. „Imao sam… »
Vučić ne ide u Rusiju na samit BRICS-a

Vučić ne ide u Rusiju na samit BRICS-a

Al Jazeera pre 3 sata
Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će četvoro ministara predstavljati Srbiju na samitu BRICS-a u Kazanju. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će četvoro ministara predstavljati Srbiju na Samitu BRICS-a u Kazanju… »
Šta je BRIKS o kome se priča i u Srbiji

Šta je BRIKS o kome se priča i u Srbiji

BBC News pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još ne saopštava odluku da li ide na samit zemalja BRIKS-a, gde ga je pozvao predsednik Rusije Vladimir Putin. Cigla po cigla - zid. Engleska reč za cigle (BRICS) označava i pojam u međunarodnim odnosima -… »
Vučić o BRIKS-u: Zajedničku valutu je nemoguće da postignu

Vučić o BRIKS-u: Zajedničku valutu je nemoguće da postignu

B92 pre 4 sati
"Razgovarali smo o gasnom aranžmanu", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras o jučerašnjem razgovoru sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Rusije Vladimirom… »
Vučić: Ne idem na samit BRIKS-a, ne bih došao i da nemam dogovorene sastanke, ali idu Vulin, Gašić i još dvoje ministara

Vučić: Ne idem na samit BRIKS-a, ne bih došao i da nemam dogovorene sastanke, ali idu Vulin, Gašić i još dvoje ministara

Nova pre 4 sati
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je pisanje ruskih medija da će na samit BRIKS-a u Kazanju ići potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin, ali srpsku delegaciju će činiti još troje ministara Bratislav Gašić, ministar odbrane… »
Vučić: Četiri srpska ministra idu na BRIKS, a ja ću dogodine u Moskvu

Vučić: Četiri srpska ministra idu na BRIKS, a ja ću dogodine u Moskvu

Sputnik pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće otputovati na samit BRIKS jer će imati nekoliko važnih sastanaka sa stranim državnicima iz Evropske unije koji su ranije dogovoreni. Vučić je napomenuo da će Srbiju na samitu BRIKS-a… »
Vučić: Neću ići na samit grupe BRIKS u Rusiji

Vučić: Neću ići na samit grupe BRIKS u Rusiji

NIN pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da neće ići na samit grupe BRIKS u Rusiji i da je ruskom predsedniku Vladimiru Putinu rekao da bi takvu odluku doneo i da nema zakazane susrete sa evropskim liderima za vreme trajanja… »
Brojni svetski lideri dolaze u Srbiju: Poznat je raspored poseta

Brojni svetski lideri dolaze u Srbiju: Poznat je raspored poseta

B92 pre 4 sati
Srbiju će u narednom periodu posetiti brojni svetski lideri, među njima i premijer Poljske Donald Tusk, premijer Grčke Kirjakos Micotakis i predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen. To je večeras potvrdio predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić: Dogovoreno snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Vučić: Dogovoreno snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Novi magazin pre 4 sati
Predsednk Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom dogovorio kupovinu gasa po povoljnim cenama i da će se razgovarati o dugoročnom aranžmanu. On je u intervjuu za RTS rekao da je dogovorio šest… »
Vučić: Dogovorio sam snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Vučić: Dogovorio sam snabdevanje gasom iz Rusije po povoljnoj ceni

Radio 021 pre 4 sati
Predsednk Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom dogovorio kupovinu gasa po povoljnim cenama i da će se razgovarati o dugoročnom aranžmanu. On je u intervjuu za RTS rekao da je dogovorio šest… »
Vučić neće prisustvovati samitu BRIKS, Vulin u Kazanju

Vučić neće prisustvovati samitu BRIKS, Vulin u Kazanju

Vreme pre 5 sati
Aleksandar Vučić je nakon telefonskog razgovora s ruskim predsednikom Putinom objavio da će Srbiju na BRIKS samitu predstavljati četvoro ministara – Aleksandar Vulin, Bratislav Gašić, Nenad Popović i Adriana Mesarović. Predsednik Srbije… »
Sastanak Putina s generalnim sekretarom UN poslednjeg dana samita BRIKS-a

Sastanak Putina s generalnim sekretarom UN poslednjeg dana samita BRIKS-a

Slobodna Evropa pre 5 sati
Ruski predsednik Vladimir Putin planira da se sastane s generalnim sekretarom UN Antoniom Guterešom (Guterres) na marginama samita BRIKS-a u Kazanju, izjavio je u ponedeljak saradnik ruskog predsednika Jurij Ušakov. Samit od 22. do 24. oktobra, koji… »
Vučić: Sa Putinom sam razgovarao o gasnom aranžmanu, obezbeđen gas za ovu zimu

Vučić: Sa Putinom sam razgovarao o gasnom aranžmanu, obezbeđen gas za ovu zimu

Euronews pre 5 sati
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom razgovarao o gasnom aranžman za našu zemlju i da je za ovu zimu obezbeđen gas po veoma dobrim cenama, po formuli: šest miliona kubnih metara gasa dnevno… »
Vučić potvrdio: Ne idem na samit BRIKS

Vučić potvrdio: Ne idem na samit BRIKS

Vesti online pre 5 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je večeras da neće ići na samit zemalja BRIKS koji će se održati od 22. do 24. oktobra u ruskom gradu Kazanju. – Imao sam dobar razgovor sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Razgovarali smo o… »
Vučić izjavio da ne ide na samit BRIKS-a, Srbiju će predstavljati četiri ministra

Vučić izjavio da ne ide na samit BRIKS-a, Srbiju će predstavljati četiri ministra

Slobodna Evropa pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u ponedeljak da neće prisustvovati Samitu BRIKS-a, čiji je domaćin ruski predsednik Vladimir Putin, ali da će Srbiju na tom događaju predstavljati četvoročlana delegacija. Vučić je u intervjuu za… »
"Rusija najviše profitira, BRIKS je u krizi" Šta bi prisustvo na Samitu značilo za Srbiju i ima li benefita? Zoronjić…

"Rusija najviše profitira, BRIKS je u krizi" Šta bi prisustvo na Samitu značilo za Srbiju i ima li benefita? Zoronjić…

Kurir pre 5 sati
Od 22. do 24. oktobra biće održan 16. Samit lidera BRIKS-a. Na Samitu će prvi put učestvovati nove članice asocijacije. Od 1. januara 2024. godine punopravne članice su, osim Brazila, Indije, Kine, Rusije i Južne Afrike, postale Egipat, Iran… »
Vučić potvrdio da ne ide na samit BRIKS: Šaljemo delegaciju, idu četiri ministra

Vučić potvrdio da ne ide na samit BRIKS: Šaljemo delegaciju, idu četiri ministra

Nedeljnik pre 5 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je večeras da neće ići na samit zemalja BRIKS koji će se održati od 22. do 24. oktobra u ruskom gradu Kazanju. „Imao sam dobar razgovor s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. Razgovarali smo o gasnom… »
Vučić: Putinu sam rekao da ne bih išao na samit BRIKS i da nemam dogovorene sastanke, bio sam pošten

Vučić: Putinu sam rekao da ne bih išao na samit BRIKS i da nemam dogovorene sastanke, bio sam pošten

Radio 021 pre 5 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Beogradu da neće ići na samit grupe BRIKS u Rusiji. Dodao je da je ruskom predsedniku Vladimiru Putinu rekao da bi takvu odluku doneo i da nema zakazane sastanke sa evropskim liderima za vreme… »
"Poslaćemo delegaciju četvoro ministara": Predsednik Vučić otkrio da li ide na samit BRIKSA

"Poslaćemo delegaciju četvoro ministara": Predsednik Vučić otkrio da li ide na samit BRIKSA

Mondo pre 5 sati
Predsednik Aleksandar Vučić kaže da će, na samitu BRIKS-a u Kazanju, Srbiju predstavljati ministri Bratislav Gašić, Aleksandar Vulin, Adrijana Mesarović i Nenad Popović. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je tokom gostovanja na RTS o… »
Vulin predstavlja Srbiju na Samitu BRIKS-a, Latinović za Marker: Oslobođenje Beograda iskorišćeno da se izbegne ljutnja…

Vulin predstavlja Srbiju na Samitu BRIKS-a, Latinović za Marker: Oslobođenje Beograda iskorišćeno da se izbegne ljutnja…

Insajder pre 6 sati
Samit zemalja BRIKS-a počinje u utorak, 21. oktobra, u Kazanju. Iako je više puta do sada najavljivao, predsednik Srbije još nije saopštio odgovor na poziv Putina da učestvuje na Samitu. Po svemu sudeći, ta odluka zvanično će biti poznata tek… »
Jedan poziv (ne) menja sve: Šta znači telefonski razgovor Vučića i Putina i da li može da „pokrije“ štetu

Jedan poziv (ne) menja sve: Šta znači telefonski razgovor Vučića i Putina i da li može da „pokrije“ štetu

Nova pre 6 sati
: Telefonski razgovor predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegovog ruskog kolege Vladimira Putina, dan pred konačnu odluku o učešću na Samitu BRIKS, nije ništa drugo do kontrola štete. One koja će uslediti ukoliko Vučić reši da, ipak, ne… »
Srbiju će na samitu BRIKS-a predstavljati Vulin

Srbiju će na samitu BRIKS-a predstavljati Vulin

Beta pre 6 sati
Potpredsednik vlade Srbije Aleksandar Vulin otputovaće u Kazanj da učestvuje na Samitu BRIKS-a na koji je pozvan predsednik Aleksandar Vučić, izjavio je danas pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov. "Vulin će predstavljati Srbiju. Juče su… »
Vulin umesto Vučića: Ipak će on predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a u Rusiji

Vulin umesto Vučića: Ipak će on predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a u Rusiji

Radio 021 pre 6 sati
Potpredsednik vlade Srbije Aleksandar Vulin otputovaće u Kazanj da učestvuje na Samitu BRIKS-a na koji je pozvan predsednik Aleksandar Vučić. To je izjavio pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov. "Vulin će predstavljati Srbiju. Juče su dva… »
Kremlj: Vulin predstavlja Srbiju na Samitu BRIKS-a u Kazanju

Kremlj: Vulin predstavlja Srbiju na Samitu BRIKS-a u Kazanju

Insajder pre 6 sati
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin doputovaće u Kazanj kako bi učestvovao na samitu BRIKS-a, tih dana srpski predsednik Aleksandar Vučić ima planirane međunarodne kontakte koje nije mogao da odloži, rekao je pomoćnik ruskog predsednika… »
Dok Vučić i dalje ćuti, ruski mediji javljaju: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS

Dok Vučić i dalje ćuti, ruski mediji javljaju: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS

Novi magazin pre 6 sati
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin doputovaće u Kazanj kako bi učestvovao na samitu BRIKS, jer tih dana srpski predsednik Aleksandar Vučić ima planirane međunarodne kontakte, koje nije mogao da odloži, rekao je pomoćnik ruskog… »
Kremlj: Vulin predstavlja Srbiju na samitu BRIKS-a, Vučić nije mogao da dođe

Kremlj: Vulin predstavlja Srbiju na samitu BRIKS-a, Vučić nije mogao da dođe

Vesti online pre 7 sati
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin doputovaće u Kazanj kako bi učestvovao na samitu BRIKS-a, tih dana srpski predsednik Aleksandar Vučić ima planirane međunarodne kontakte koje nije mogao da odloži, rekao je pomoćnik ruskog predsednika… »
Kremlj: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a u Kazanju

Kremlj: Vulin će predstavljati Srbiju na samitu BRIKS-a u Kazanju

Pravda pre 7 sati
Iz Moskve je stigla potvrda ko će predstavljati Srbiju na važnom samitu. Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin doputovaće u Kazanj kako bi učestvovao na samitu BRIKS-a, tih dana srpski lider Aleksandar Vučić ima planirane međunarodne kontakte… »
Kome više znači telefonski razgovor, Vučiću ili Putinu?

Kome više znači telefonski razgovor, Vučiću ili Putinu?

Danas pre 9 sati
Malo ko je mogao da pretpostavi da će predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, posle skoro dve i po godine, kako se sam hvalio, ipak razgovarati telefonom sa predsednikom Ruske federacije Vladimirom Putinom. Vučić je pre saopštavanja odluke ide li u… »

Vesti dana »