Povezane vesti

Da li se Nedović i Kalinić vraćaju u reprezentaciju? Svetislav Pešić u jednoj rečenici sve rekao

Da li se Nedović i Kalinić vraćaju u reprezentaciju? Svetislav Pešić u jednoj rečenici sve rekao

Mondo pre 1 dan
Svetislav Pešić pričao je o Partizanu i Crvenoj zvezdi posle ostanka na klupi Srbije. Svetislav Pešić ostaje na klupi reprezentacije Srbije. Vodiće nacionalni tim najmanje do Evropskog prvenstva naredne godine, uz mogućnost produžetka saradnje… »
Pešića pitali da li će Teodosić da se vrati u reprezentaciju, evo kako je on reagovao

Pešića pitali da li će Teodosić da se vrati u reprezentaciju, evo kako je on reagovao

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Košarkaška reprezentacija Srbije neće menjati u narednom periodu selektora, pošto je Svetislav Pešić dobio zvanično novi ugovor koji važi do 2026. godine. Iskusni stručnjak je gostovao u emisiji "Oko" na RTS-u i pričao je o… »
"Treba vremena...": Pešić pričao o Zvezdi i Partizanu u Evroligi, pa se dotakao Pokuševskog i Plavšića

"Treba vremena...": Pešić pričao o Zvezdi i Partizanu u Evroligi, pa se dotakao Pokuševskog i Plavšića

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Novi/stari selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić bio je gost na RTS-u, gde je u emisiji "Oko" govorio o brojnim temama. Jedna od njih su bili i Zvezda i Partizan i njihove utakmice u Evroligi ove sezone, gde su startovali… »
Pesić otkrio šta je prelomilo da ostane selektor Srbije: "Nemate me, ako mi uskratite jednu stvar..."

Pesić otkrio šta je prelomilo da ostane selektor Srbije: "Nemate me, ako mi uskratite jednu stvar..."

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Stari-novi selektor Srbije Svetislav Pešić dan posle i zvaničnog produženja ugovora bio je gost emisije "Oko" na prvom programu RTS-a u kojem je govorio o brojnim košarkaškim temama, kao i planovima u narednom periodu. Na samom… »
"Razgovaraću sa Željkom i Janisom...": Pešić otkrio kako će Zvezda i Partizan da pomognu reprezentaciji

"Razgovaraću sa Željkom i Janisom...": Pešić otkrio kako će Zvezda i Partizan da pomognu reprezentaciji

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Stari-novi selektor Srbije Svetislav Pešić dan posle i zvaničnog produženja ugovora bio je gost emisije "Oko" na prvom programu RTS-a, a tom prilikom dao je predlog koji se odnosi na "večite" i FIBA kvalifikacije za Evropsko… »

Vesti dana »