Povezane vesti

Pešić: Nisam se osećao dužnim prema srpskoj košarci, ali osećam odgovornost prema igračima

Pešić: Nisam se osećao dužnim prema srpskoj košarci, ali osećam odgovornost prema igračima

Sportski žurnal pre 1 dan
Ja sam jugonostaligčar koji je rođen u Srbiji i uvek sam za to da se ujedinjujemo. Međutim, Srbija mora da ima svoju profesionalnu ligu. Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je večeras da su ga strast prema košarci i… »
Pešić: Strast prema košarci i odgovornost prema igračima su me zadržali da ostanem

Pešić: Strast prema košarci i odgovornost prema igračima su me zadržali da ostanem

Politika pre 1 dan
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić rekao je večeras da su ga strast prema košarci i odgovornost prema igračima zadržali na selektorskoj funkciji. Pešić je u nedelju na vanrednoj konferenciji za medije Košarkaškog saveza… »
Pešić o Čoviću: ''Iza Nebojše su rezultati!''

Pešić o Čoviću: ''Iza Nebojše su rezultati!''

Sportske.net pre 7 sati
Svetislav Pešić ostaje i naredne dve godine selektpr našeg nacionalnog tima, a na tu i druge aktuelne teme je večeras govorio na RTS-u u emisiji ''Oko''. Zašto je prihvatio dda ipak nastavi sa radom, iako je prethodno najavio povlačenje? "Upravo ta… »
Pešić: A šta Čović meni može da kaže?

Pešić: A šta Čović meni može da kaže?

Sport klub pre 8 sati
Novi-stari selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić dan nakon što je stavio paraf na ugovor sa KSS istakao je da je pre nego što je doneo odluku osećao odgovornost samo prema igračima. Trofejni stručnjak će predvoditi Orlove u… »

Vesti dana »