Povezane vesti

"Pisao mi je nekoliko nedelja pre smrti" Bivša devojka Lijama Pejna otkrila šta joj je pevač poručio u SMS poruci

"Pisao mi je nekoliko nedelja pre smrti" Bivša devojka Lijama Pejna otkrila šta joj je pevač poručio u SMS poruci

Mondo pre 3 sata
Bivša devojka Lijama Pejna, koju je upoznao tokom takmičenja u X Faktoru, otvorila dušu na društvenim mrežama. Pevač Lijam Pejn, preminuo je prošle nedelje nakon što je pao sa balkona hotelske sobe u Argentini. Na društvenim mrežama i dalje… »
„Kada je na mom telefonu iskočila vest da si nas napustio – sledila sam se“: I druga sestra Lijama Pejna se oglasila…

„Kada je na mom telefonu iskočila vest da si nas napustio – sledila sam se“: I druga sestra Lijama Pejna se oglasila…

Nova pre 5 sati
: Pevač Lijam Pejn tragično je nastradao u 32. godini života. Lijam Pejn je svetsku slavu stekao kao član benda One Direction, a preminuo je 16. oktobra ove godine, nakon pada sa trećeg sprata jednog hotela u Argentini. Brojni prijatelji, kolege i… »
Sestra Lijama Pejna objavila dirljive reči upućene svom bratu: "Kada je iskočila vest na mom telefonu da si nas napustio -…

Sestra Lijama Pejna objavila dirljive reči upućene svom bratu: "Kada je iskočila vest na mom telefonu da si nas napustio -…

Kurir pre 8 sati
Smrt pevača Lijama Pejna (31) i dalje je pod istragom nadležnih organa u Argentini jer se postavlja pitanje zašto niko od osoblja hotela nije pozvao hitnu pomoć nakon što se pevač onesvestio u holu istog, a pre nego što će se tragedija dogoditi. U… »
"Poslao mi je poruku nekoliko nedelja pre smrti" Oglasila se bivša devojka Lijama Pejna, otkrila šta joj je napisao

"Poslao mi je poruku nekoliko nedelja pre smrti" Oglasila se bivša devojka Lijama Pejna, otkrila šta joj je napisao

Kurir pre 10 sati
Pevač Lijam Pejn preminuo je prošle nedelje nakon pada s trećeg sprata hotela. Od njega se opraštaju obožavatelji, porodica i prijatelji, a emotivnu objavu je sada podijelila i njegova bivša devojka Denijel Pizer, s kojom je Lijam bio u vezi od… »

Vesti dana »