Povezane vesti

Bahati Jodžir izazvao haos u Beogradu! Zbog crnogorskog influensera intervenisala policija, prepirao se s organima reda, a…

Bahati Jodžir izazvao haos u Beogradu! Zbog crnogorskog influensera intervenisala policija, prepirao se s organima reda, a…

Kurir pre 1 dan
Jovan Radulović, influenser poznatiji kao Jodžir, imao je problem s policijom pre nekoliko dana u Beogradu, tačnije u najluksuznijem naselju u srpskoj prestonici Beogradu na vodi, i to zbog nepropisnog parkiranja. Kako smo primetili, Radulović se… »
Crnogorac se oglasio nakon haosa koji je napravio u Beogradu: "Čovek je došao da mi napiše kaznu", Jodžir tvrdi da je…

Crnogorac se oglasio nakon haosa koji je napravio u Beogradu: "Čovek je došao da mi napiše kaznu", Jodžir tvrdi da je…

Blic pre 1 dan
Crnogorac Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir, imao je problem sa policijom u Beogradu zbog nepropisnog parkiranja. Pripadnici sedme sile su stupili u kontakt sa influenserom, kako bi otkrio šta se zapravo desilo. - Samo sam čekao momenat da me neko… »
"Interventna je stala da se pozdrave sa mnom jer me vole..." Oglasio se Jodžir nakon problema sa nadležnim organima u…

"Interventna je stala da se pozdrave sa mnom jer me vole..." Oglasio se Jodžir nakon problema sa nadležnim organima u…

Kurir pre 1 dan
Jovan Radulović, influenser poznatiji kao Jodžir, imao je problem s policijom pre nekoliko dana u Beogradu, tačnije u najluksuznijem naselju u srpskoj prestonici Beogradu na vodi, i to zbog nepropisnog parkiranja. Ekipa Kurira stupila je u kontakt s… »
Zbog Jodžira reagovala komunalna: Crnogorski influnser se bahatio u Beogradu na vodi, posle došla i interventna

Zbog Jodžira reagovala komunalna: Crnogorski influnser se bahatio u Beogradu na vodi, posle došla i interventna

Mondo pre 6 sati
Crnogorski influenser se oglasio i ispričao šta se dešavalo ispred jednog lokala u luksuznom beogradskom naselju. Crnogorski influenser Jodžir, koji je napravio pometnju izjavama o njegovom ocu i pokojnoj Kseniji Pajčin, našao se u centru pažnje… »
Okršaj influensera Jodžira sa policijom u Beogradu: Bahati Crnogorac napravio rusvaj, došla i interventna

Okršaj influensera Jodžira sa policijom u Beogradu: Bahati Crnogorac napravio rusvaj, došla i interventna

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Jovan Radulović Jodžir imao je problem s policijom pre nekoliko dana u Beogradu. Sve se desilo u mondenskom naselju - Beogradu na vodi, i to zbog nepropisnog parkiranja crnogorskog influensera. Radulović se ponašao bahato, a policija… »

Vesti dana »