Povezane vesti

Karleušu krvavu izneli s koncerta u Skoplju! Dovela spaktakl do kraja, niko nije znao šta se dešava na bini: Sve je na meni…

Karleušu krvavu izneli s koncerta u Skoplju! Dovela spaktakl do kraja, niko nije znao šta se dešava na bini: Sve je na meni…

Kurir pre 1 dan
Jelena Karleuša održala je prvi, dugo očekivani koncert u sklopu svoje nove muzičke turneje "Alfa i Omega" u prepunoj Areni "Jane Sandanski" u Skoplju. Ljubitelji njenih mnogobrojnih hitova okupili su se iz svih krajeva Severne Makedonije, ali i… »
"Sve ove godine se ložio na mene" Karleuša otvoreno o pomirenju s Bubom Korelijem: Kad smo se zapratili on mi je...

"Sve ove godine se ložio na mene" Karleuša otvoreno o pomirenju s Bubom Korelijem: Kad smo se zapratili on mi je...

Kurir pre 1 dan
Pop diva, Jelena Karleuša, započela je regionalnu muzičku turneju velikim solističkim koncertom u Skoplju, 19. oktobra, u Jane Sandanski areni. Ljudi iz svih delova Makedonije okupili su se u glavnom gradu kako bi prisustvovali spektaklu jedne od… »
Jelena Karleuša napravila spektakl u Makedoniji: Pevala na makedonskom i podigla zastavu! (VIDEO)

Jelena Karleuša napravila spektakl u Makedoniji: Pevala na makedonskom i podigla zastavu! (VIDEO)

Svet plus pre 19 sati
Jelena Karleuša još jednom je dokazala zašto nosi titulu jedne od najvećih muzičkih zvezda na Balkanu, nastupivši pred oduševljenom publikom u Makedoniji. Na koncertu koji će se dugo pamtiti, pop diva je uspela da osvoji srca publike ne samo… »

Vesti dana »