Povezane vesti

"Bilo bi me sramota da bez obzira na sve poteškoće ne živim život u punom sjaju": Jelena Buča se slomila pred kamerama i u…

"Bilo bi me sramota da bez obzira na sve poteškoće ne živim život u punom sjaju": Jelena Buča se slomila pred kamerama i u…

Blic pre 5 sati
Članica grupe "Frajle", Jelena Buča doživela je traumatično iskustvo kada je nasilnik uvukao u žbunje, posle kog je morala da potraži sturčnu pomoć. Dok je govorila o neprijatnom iskustvu i pomoći koju je morala da potraži Jelena nije mogla da… »
"Izgubila sam sluh sa sedam godina": Jelena Buča, članica grupe "Frajle" o hendikepu koji je nije sprečio u ostvarenju sna…

"Izgubila sam sluh sa sedam godina": Jelena Buča, članica grupe "Frajle" o hendikepu koji je nije sprečio u ostvarenju sna…

Blic pre 5 sati
Gošća emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" je Jelena Buča, muzičarka, jedna od "Frajli" koja otvoreno priča o svom detinjstvu i problemu koji joj se dogodio, ali je nije sprečio u ostvarenju svog sna. Jelena Buča je rođena u selu… »
"Zgrabio me i uvukao u žbunje": Jelena Buča o traumi koju je doživela: "Imala sam uske farmerice i usku majicu, nije tako…

"Zgrabio me i uvukao u žbunje": Jelena Buča o traumi koju je doživela: "Imala sam uske farmerice i usku majicu, nije tako…

Blic pre 4 sati
Jelena Buča, članica grupe "Frajle" nedavno se odvažila da otvoreno govori o neprijatnom iskustvu koje je doživela. To traumatično iskustvo podelila je i sa gledaocima Blic televizije u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koju… »

Vesti dana »