Povezane vesti

Zvezda "mora" na tržište, ovo su potencijalna pojačanja, da li je to možda Kaminski?

Zvezda "mora" na tržište, ovo su potencijalna pojačanja, da li je to možda Kaminski?

Sportske.net pre 1 sat
Košarkaši Crvene zvezde sinoć su posle prave drame pobedili Budućnost u Podgorici rezultatom 75:73, u derbiju petog kola AdmiralBet ABA lige, ali taj trijumf su crveno-beli preskupo platili, jer se ozbiljno povredio prvi centar i jedan od lidera tima… »
Nedović se oglasio posle haosa i uvreda u Podgorici: Objavio fotku i snimak - gadite mi se!

Nedović se oglasio posle haosa i uvreda u Podgorici: Objavio fotku i snimak - gadite mi se!

Mondo pre 1 sat
Nemanja Nedović reagovao je na društvenim mrežama posle uvreda u Podgorici. Nemanja Nedović vodio je Crvenu zvezdu Meridianbet do važne pobede protiv Budućnosti u Podgorici (75:73). Ubacio je 24 poena (6/8 za tri) i posle dramatične završnice i… »
Gadite mi se, braćo: Nedović poslao (novu) poruku Varvarima

Gadite mi se, braćo: Nedović poslao (novu) poruku Varvarima

Sport klub pre 2 sata
Nemanja Nedović izabrao je više različitih načina da odgovori navijačima Budućnosti na besramno vređanje njegove porodice tokom derbija 5. kola ABA lige sinoć u zadimljenoj "Morači". Prvo je spustio trojku u dno mrežice za 71:72 na 55 sekundi do… »
Oglasio se Nedović posle haosa u "Morači"

Oglasio se Nedović posle haosa u "Morači"

Sportske.net pre 2 sata
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Budućnost u okviru petog kola AdmiralBet ABA lige u "Morači", ali stiče se utisak da je vrlo dobar duel dve ekipe ostao u senci. Prvo se povredio centar crveno-belih Džoel Bolomboj, a onda su usledili prekidi… »
Zbog ovoga je zvezda u velikom problemu! Evo kako se povredio DŽoel Bolomboj u Morači (video)

Zbog ovoga je zvezda u velikom problemu! Evo kako se povredio DŽoel Bolomboj u Morači (video)

Večernje novosti pre 2 sata
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Budućnost s rezultatom 75:73 u Podgorici u utakmici petog kola ABA lige, ali senku na pobedu baca povreda Džoela Bolomboja o kojoj je trener Janis Sferopulos rekao da će se više detalja znati u utorak. Foto… »
FOTO „Gadite mi se, braćo“: Nedović objavio porodičnu fotografiju, pa odgovorio „varvarima“

FOTO „Gadite mi se, braćo“: Nedović objavio porodičnu fotografiju, pa odgovorio „varvarima“

Nova pre 2 sata
: Nemanja Nedović doneo je pobedu Crvenoj zvezdi u "Morači" protiv Budućnosti sa 75:73, a sukobi sa navijačima nisu prestali ni po završetku meča. Bek Zvezde je nakon 24 poena rivalu (6/8 za tri) i niza uvreda koje je trpeo tokom čitavog meča… »
Oni mu vređali ženu, a On im ‘zatrpao koš’: Verbalni sukob Nemanje Nedovića i navijača Budućnosti nakon meča…

Oni mu vređali ženu, a On im ‘zatrpao koš’: Verbalni sukob Nemanje Nedovića i navijača Budućnosti nakon meča…

Hot sport pre 2 sata
Primitivno ponašanje navijača tima iz Podgorice. Crvena zvezda je juče savladala ekipu Budućnosti rezultatom 75:73, u okviru regionalne ABA lige. Duel u dvorani Morača bio je propraćen sa dosta nesportskih dešavanja. U jednom periodu meča hala je… »
Novi predsednik Crvene zvezde izbačen sa utakmice: Evo zašto je Drčelić morao da napusti halu! (video)

Novi predsednik Crvene zvezde izbačen sa utakmice: Evo zašto je Drčelić morao da napusti halu! (video)

Hot sport pre 2 sata
Odlučio je da stane u zaštitu svog tima! Crvena zvezda je u okviru 5. kola ABA lige savlada Budućnost u Morači, rezultatom 75:73, uz sjajnu partiju Nemanje Nedovića. U trećoj deonici povredu je doživeo Džoel Bolomboj, a čini se da je uzrok te… »
Javio se Nedović posle haosa u "Morači": "Vi mi se gadite, braćo" VIDEO

Javio se Nedović posle haosa u "Morači": "Vi mi se gadite, braćo" VIDEO

B92 pre 3 sata
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Nedović bio je centralna figura utakmice koju je, praktično, sam rešio u "Morači" protiv podgoričke Budućnosti. Crveno-beli su slavili rezultatom 75:73, zahvaljujući 24 poena Nedovića (6/8 za tri poena) uz tri… »
Crnogorci, sram vas bilo! Oglasio se Nemanja Nedović posle uvreda u Podgorici i supruga zbog koje je sve počelo

Crnogorci, sram vas bilo! Oglasio se Nemanja Nedović posle uvreda u Podgorici i supruga zbog koje je sve počelo

Večernje novosti pre 2 sata
Skandalozno ponašanje domaćih navijača obeležilo je derbi 5. kola ABA lige između Budućnosti i Crvene zvezde u krcatoj "Morači". Foto: Printskrin Zvezda je posle velike drame savladala Budućnost s rezultatom 75:73, a sudije su čak tri puta… »
VIDEO Ovo niste videli na TV: Nedović u klinču sa navijačima Budućnosti, pogledajte šta im je pokazao i rekao na ulazu u…

VIDEO Ovo niste videli na TV: Nedović u klinču sa navijačima Budućnosti, pogledajte šta im je pokazao i rekao na ulazu u…

Nova pre 3 sata
: Nemanja Nedović doneo je veliku pobedu Crvenoj zvezdi na gostovanju u Podgorici sa 75:73, a nakon meča je imao šou i van terena. Na terenu je za 28 minuta postigao 24 poena, te pogodio čak šest od osam trojki (75 odsto iz igre). Sve vreme je trpeo… »
Procurio snimak sukoba Nedovića i navijača Budućnosti: Pogledajte šta mu je Nemanja pokazao

Procurio snimak sukoba Nedovića i navijača Budućnosti: Pogledajte šta mu je Nemanja pokazao

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u žestoko neprijateljskoj atmosferi ekipu Budućnosti u neizvesnoj završnici, a ružne slike videle su se i nakon utakmice i to sa fokusom na Nemanju Nedovića, najboljeg igrača crveno-belih. Njemu… »
Nemile scene u Podgorici, prekinut meč Budućnost – Crvena zvezda: Igrači otišli u svlačionicu posle vređanja sa tribina

Nemile scene u Podgorici, prekinut meč Budućnost – Crvena zvezda: Igrači otišli u svlačionicu posle vređanja sa tribina

Danas pre 10 sati
Ružne slike poslate su iz “Morače”. Derbi meč petog kola ABA lige između Budućnosti i Crvene zvezde prekinut je na šest minuta i sedam sekundi do kraja utakmice, pošto su arbitri naredili pražnjenje dela dvorane u prestonici Crne Gore… »
Nemanja Nedović u klinču sa navijačima Budućnosti! Psovke i frku pred tunelom niste videli u TV prenosu

Nemanja Nedović u klinču sa navijačima Budućnosti! Psovke i frku pred tunelom niste videli u TV prenosu

Mondo pre 11 sati
Pogledajte kako je Nemanja Nedović napustio teren u Podgorici. KK Crvena zvezda dramatično je pobedila Budućnost u dvorani "Morača", uz maestralnu partiju Nemanje Nedovića, strelca 24 poena. Njegov inspirisan nastup bio je pokretač celog tima, kao… »
“Hoće da nas unište!” Mina nakon uvreda navijača objavila snimak iz kafane, Nemanja joj peva na uvo

“Hoće da nas unište!” Mina nakon uvreda navijača objavila snimak iz kafane, Nemanja joj peva na uvo

Telegraf pre 11 sati
Preporučujemo. Supruga košarkaša Nemanje Nedovića, Mina Nedović, večeras se našla na meti užasnih prozivki tokom meča Crvene Zvezde i Budućnosti. Navijači Budućnosti, koji su se našli u čuvenoj dvorani "Morača" u Podgorici, žestoko su je… »

Vesti dana »