Povezane vesti

Moj marko imao rupu na čelu, po položaju tela se videlo da se predavao! Zbog svedočenja brata ubijenih Petra i Marka na…

Moj marko imao rupu na čelu, po položaju tela se videlo da se predavao! Zbog svedočenja brata ubijenih Petra i Marka na…

Blic pre 20 minuta
"Marka nismo ni videli, a bio je na ulazu. Tek kada smo nosili Petra u automobil videli smo ga kako sedi i na glavi ima rupu od metka", reči su Jovana i Nikole Mitrovića, braće Petra i Marka Mitrovića koje je ubio Uroš Blažić u Malom Orašju… »
"Ubio si mi dva brata! Klečao je i molio a ti si mu pucao u glavu! Imao je rupu na čelu!" Jovan Mitrović u masakru ostao bez…

"Ubio si mi dva brata! Klečao je i molio a ti si mu pucao u glavu! Imao je rupu na čelu!" Jovan Mitrović u masakru ostao bez…

Kurir pre 1 sat
Ubio si mi dva brata! Marko je klečao, molio te je da ga ne ubiješ, a ti si mu pucao u glavu. Imao je rupu na čelu! Ovim potresnim rečima obratio se fudbaler Jovan Mitrović, rođeni brat Petra Mitrovića (25) i brat od strica Marka Mitrovića (18)… »
"Straža je morala da ga zaustavlja": Blažić posle masakra provocirao žrtve? VIDEO

"Straža je morala da ga zaustavlja": Blažić posle masakra provocirao žrtve? VIDEO

B92 pre 2 sata
Nastavljeno je suđenje Urošu Blažiću povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Juče su u Specijalnom sudu u Beogradu svedočila braća dvojice ubijenih mladića, devojka koju je Uroš… »

Vesti dana »