Povezane vesti

Emir Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji (VIDEO)

Emir Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji (VIDEO)

N1 Info pre 4 sati
Reditelj Emir Kusturica u intervjuu za Sputnjik, koji je u međuvremenu skinut sa Jutjuba, ponovio je da je spreman da izgubi život u borbi protiv onih koji, kako je rekao, uništavaju životnu sredinu, odnosno onih koji su hteli da kopaju kobalt, nikl… »
Emir Kusturica: Spreman sam da izgubim život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji VIDEO

Emir Kusturica: Spreman sam da izgubim život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji VIDEO

Nova pre 3 sata
: Reditelj Emir Kusturica u intervjuu za Sputnjik, koji je u međuvremenu skinut sa Jutjuba, ponovio je da je spreman da izgubi život u borbi protiv onih koji, kako je rekao, uništavaju životnu sredinu, odnosno onih koji su hteli da kopaju kobalt… »
Emir Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji

Emir Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji

Nedeljnik pre 4 sati
Emir Kusturica je, u intervjuu za Sputnjik koji je u međuvremenu skinut sa Jutjuba, ponovio da je spreman da „izgubi život u borbi protiv onih koji uništavaju životnu sredinu“, odnosno onih koji su hteli da kopaju kobalt, nikl, i koji žele da… »
Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji hoće da kopaju litijum

Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji hoće da kopaju litijum

Radio 021 pre 4 sati
Reditelj Emir Kusturica u intervjuu za Sputnjik ponovio je da je spreman da izgubi život u borbi protiv onih koji su hteli da kopaju kobalt, nikl, odnosno onih koji žele da rudare litijum u Srbiji. "Uopšte se nisam promenio u međuvremenu, čak i uz… »
(VIDEO) Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji

(VIDEO) Kusturica: Spreman sam da dam život u borbi protiv onih koji žele da kopaju litijum u Srbiji

Danas pre 4 sati
Reditelj Emir Kusturica u intervjuu za Sputnjik, koji je u međuvremenu skinut sa Jutjuba, ponovio je da je spreman da izgubi život u borbi protiv onih koji, kako je rekao, uništavaju životnu sredinu, odnosno onih koji su hteli da kopaju kobalt, nikl… »

Vesti dana »