Povezane vesti

Razveli smo se zbog najtužnijeg razloga: Jovana Pajić ovo nije mogla da toleriše

Razveli smo se zbog najtužnijeg razloga: Jovana Pajić ovo nije mogla da toleriše

Story pre 3 sata
Jovana Pajić razvod smatra ispravnom odlukom. Kada su krajem 2021. godine pevačica Jovana Pajić i frontmen "Tropiko benda" Sale odlučili da stave tačku na deceniju dug brak, mnogi su ostali u čudu budući da su važili za jedan od skladnijih… »
"Rekla sam: 'Ja sam prestala tebe da volim!'" Zbog ovoga je Jovana Pajić rešila da okonča brak sa Saletom Tropikom

"Rekla sam: 'Ja sam prestala tebe da volim!'" Zbog ovoga je Jovana Pajić rešila da okonča brak sa Saletom Tropikom

Blic pre 4 sati
Jovana Pajić i frontmen benda "Tropico", Sale Tropiko, važili su za jedan od najskladnijih parova na estradi, a njihova odluka da se razvedu iznenadila je mnoge. Jovana se u potpunosti posvetila karijeri, dok je Sale već našao novu ljubav. Kako… »
"Rekla sam mu prestala sam da te volim" Zbog ovoga je Jovana Pajić rešila da okonča brak sa Saletom Tropikom

"Rekla sam mu prestala sam da te volim" Zbog ovoga je Jovana Pajić rešila da okonča brak sa Saletom Tropikom

Kurir pre 4 sati
Jovana Pajić i frontmen benda "Tropico" Sale Tropiko važili su za jedan od najskladnijih parova na estradi, a njihova odluka da se razvedu iznenadila je mnoge. Jovana se u potpunosti posvetila karijeri, dok je Sale već našao novu ljubav. Jednom… »

Vesti dana »