Povezane vesti

Burno obraćanje Mijatovića i Lazović: „Dug Partizana 50-60 miliona, ne treba nam Gvardiola, nego baš Savo“

Burno obraćanje Mijatovića i Lazović: „Dug Partizana 50-60 miliona, ne treba nam Gvardiola, nego baš Savo“

Nova pre 1 sat
: Predstavnici novog rukovodstva FK Partizan, Predrag Mijatović i Danko Lazović i novi prvi čovek kluba Rasim Ljajić obratili su se dan posle velikih promena i odlaska Milorada Vučelića i Miloša Vazure, a sva dešavanja mogli ste da ispratite… »
Emotivni Mijatović: "Dočekali me kao brata, hvala Petriću, radićemo za džabe!"

Emotivni Mijatović: "Dočekali me kao brata, hvala Petriću, radićemo za džabe!"

Sportske.net pre 54 minuta
Posebno je istakao ulogu koju je imao Gordan Petrić prilikom odluke da se vrati u Humsku. "Otkočilo me to što su me ovde dočekali kao brata, moram da istaknem Gordana Petrića. Ja sam u tom momentu bio u nekom iracionalnom svetu, opustio sam se… »
Konferencija novog Partizana: Ne treba Gvardiola, već Savo!

Konferencija novog Partizana: Ne treba Gvardiola, već Savo!

Sport klub pre 1 sat
U utorak od 12.00 na stadionu Partizana održana konferencija za medije na kojoj su govorili predstavnici novog rukovodstva crno-belih. Sva događanja sa Topčiderskog brda mogli ste da pratite u sekciji BLOG UŽIVO na sajtu Sport kluba. Pored… »
"Napašćemo svakoga ko je protiv Partizana!": Mijatović pogledao u Lazovića, pa najavio juriš crno-belih!

"Napašćemo svakoga ko je protiv Partizana!": Mijatović pogledao u Lazovića, pa najavio juriš crno-belih!

Mondo pre 43 minuta
Pratite konferenciju za medije novog rukovodstva crno-belih uz MONDO! Partizan je dobio novi ti! Predsednik privrremenog organa crno-belih Rasim Ljajić je na konferenciji za medije pričao o dugu i tome zašto je doveo upravo Danka Lazovića i Predraga… »
UŽIVO Ljajić pravi Partizan 2.0; Mijatović pun žara: "Radićemo za džabe"; Danko: "Dužni 60 miliona" VIDEO

UŽIVO Ljajić pravi Partizan 2.0; Mijatović pun žara: "Radićemo za džabe"; Danko: "Dužni 60 miliona" VIDEO

B92 pre 1 sat
Rasim Ljajić, Predrag Mijatović i Danko Lazović otvoreno su pričali sa medijima o planovima nove uprave FK Partizan, te problemima koje su zatekli u Humskoj 1. "Njihov angažman vredi više od bilo kakvog novca i pomoći. Nisu morali da se uhvate ovog… »
"Ne treba nam Gvardiola, treba nam Savo"

"Ne treba nam Gvardiola, treba nam Savo"

B92 pre 1 sat
Nova uprava FK Partizan izrazila je podršku aktuelnom treneru tima Savu Miloševiću. Partizan je preuzela Radna grupa na čelu sa Rasimom Ljajićem, a za sportski sektor će biti zaduženi Predrag Mijatović i Danko Lazović. Upravo je Mijatović… »
Peđa: Sedam Zvezdinih titula zaredom, naravno da je muka…

Peđa: Sedam Zvezdinih titula zaredom, naravno da je muka…

Sport klub pre 48 minuta
U utorak je na stadionu Partizana održana konferencija za medije povodom predstavljanja novog rukovodstva crno-belih, a medijima se prvi put u novom svojstvu obratio Predrag Mijatović, igračka legenda kluba, a sada funkcioner privremenog odbora koji… »
Mijatović stigao u Humsku: Pojavile se prve fotke, oni će voditi Partizan

Mijatović stigao u Humsku: Pojavile se prve fotke, oni će voditi Partizan

Mondo pre 2 sata
Peđa Mijatović je stigao u Humsku sa novim rukovodstvom kluba. Partizan kreće u novi početak. Staro rukovodstvo kluba je otišlo, Rasim Ljajić je preuzeo čelnu poziciju i krenuo u promene. Prva i glavna promena svakako je promena na vrhu, pa je… »

Vesti dana »