Povezane vesti

Kurir ekskluzivno otkriva kako je Džoni sa Vračara bežao policiji: Pakujem kofere, gasim Skaj, bežim... Neću da me spakuju…

Kurir ekskluzivno otkriva kako je Džoni sa Vračara bežao policiji: Pakujem kofere, gasim Skaj, bežim... Neću da me spakuju…

Kurir pre 1 sat
Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara, koji je u petak uhapšen u Barseloni po poternici Srbije koja je za njim raspisana zbog sumnje da je sa odbeglim Radojem Zvicerom organizovao kriminalnu grupu koja je optužena za tri ubistva, u martu 2021… »
Vruće pečenje mu umalo došlo glave: Kako su Džoni Vušovič i Zvicer osmislili plan za ubistvo u zatvoru, sve propalo jer…

Vruće pečenje mu umalo došlo glave: Kako su Džoni Vušovič i Zvicer osmislili plan za ubistvo u zatvoru, sve propalo jer…

Nova pre 1 sat
: Nikola Džoni Vušović, kog je tužilaštvo označilo vođom "vračarskog klana", uhapšen je prošle sedmice u Španiji. Njegovo izručenje tražiće po svemu sudeći više država, među kojima je i Srbija. U našoj državi, pored ostalog, Vušović… »
"Pakujem se, gasim Skaj i idem,: neću da me spakuju ovde kao indijanca": Kako je vođa vračarskog klana Ludi Džoni bežao od…

"Pakujem se, gasim Skaj i idem,: neću da me spakuju ovde kao indijanca": Kako je vođa vračarskog klana Ludi Džoni bežao od…

Blic pre 3 sata
Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara, koji je prošle sedmice uhapšen u Barseloni po poternici Srbije koja je za njim raspisana zbog sumnje da je sa odbeglim Radojem Zvicerom organizovao kriminalnu grupu koja je optužena za tri ubistva, u martu… »

Vesti dana »