Povezane vesti

Mijatović: Partizanu nije potreban Pep Gvardiola, već Savo Milošević

Mijatović: Partizanu nije potreban Pep Gvardiola, već Savo Milošević

Politika pre 1 sat
Član Privremenog organa Partizana Predrag Mijatović izjavio je danas da trener fudbalera „crno-belih” Savo Milošević ima apsolutnu podršku novog rukovodstva kluba iz Humske. Rasim Ljajić izabran je juče na Skupštini kluba za predsednika… »
Lazović: Dug Partizana iznosi između 55 i 60 miliona evra

Lazović: Dug Partizana iznosi između 55 i 60 miliona evra

Politika pre 1 sat
Član Privremenog organa fudbalskog kluba Partizan Danko Lazović izjavio je danas da dug „crno-belih” iznosi 55 i 60 miliona evra. „Prema Partizanu se odnosilo nedomaćinski. Dok sam ja ovde, insistiraću da se ovo nikada više ne desi. Ja ne mogu… »
Ljajić: Spremni smo da izgradimo bolji i uspešniji Partizan

Ljajić: Spremni smo da izgradimo bolji i uspešniji Partizan

Politika pre 1 sat
Spremni smo da se uhvatimo u koštac da izgradimo jedan bolji i uspešniji Partizan. Jako je značajna odluka navijača da se vrate na stadion, izjavio je danas predsednik Privremenog organa fudbalskog kluba Partizan Rasim Ljajić. Ljajić je juče… »
Može li Mijatović da preokrene tešku situaciju u Partizanu

Može li Mijatović da preokrene tešku situaciju u Partizanu

BBC News pre 1 sat
Bivši igrač Partizana i Real Madrida se vratio u klub kao član uprave. Novu upravu predvodi bivši ministar Rasim Ljajić, tu su i Danko Lazović i Milka Forcan. Bio je mađioničar na terenu, ali sada priznaje da će mu biti potrebna mnogo veća… »
Mijatović: Nismo došli da obećavamo već da radimo (video)

Mijatović: Nismo došli da obećavamo već da radimo (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Legendarni igrač najavio hvatanje u koštac s nagomilanim problemima. Svesni smo šta nas čeka i koliko ćemo napora uložiti da stvorimo nešto novo. Nismo došli da obećavamo već da radimo, izjavio je danas član privremenog organa Partizana Predrag… »
Lazović: Problemi teški, ali i rešivi (video)

Lazović: Problemi teški, ali i rešivi (video)

Sportski žurnal pre 1 sat
Novi član uprave nije za radikalne odluke i sve radiće isključivo u interesu Partizana. Nekadašnji fudbaler Partizana Danko Lazović izjavio je danas da nijednog trenutka nije imao dilemu da postane član privremenog organa kluba iz Humske. - Nijednog… »
Predrag Mijatović: Da je sve kako treba, mi ne bismo bili tu

Predrag Mijatović: Da je sve kako treba, mi ne bismo bili tu

Danas pre 3 sata
Predsednik Privremenog organa Fudbalskog kluba Partizan Rasim Ljajić rekao je na konferenciji za štampu da su pred njima mnogi poslovi u klubu. Član Privremenog organa fudbalskog kluba Partizan Predrag Mijatović rekao je danas da je situacija u klubu… »
Ljajić: Jako je značajna odluka navijača da se vrate na stadion (video)

Ljajić: Jako je značajna odluka navijača da se vrate na stadion (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
Predsednik privremenog organa s javnošću podelio prioritete kluba. Spremni smo da se uhvatimo u koštac da izgradimo jedan bolji i uspešniji Partizan. Jako je značajna odluka navijača da se vrate na stadion, izjavio je danas predsednik privremenog… »
Lazović: Dug Partizana između 55 i 60 miliona evra (video)

Lazović: Dug Partizana između 55 i 60 miliona evra (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
Član privremenog odbora otkrio nedomaćinsko poslovanje bivše uprave. Danko Lazović se u današnjem obraćanju medijima dotakao i finansija obelodanivši dugovanja Partizana. - Prema Partizanu se odnosilo nedomaćinski. Dok sam ovde, insistiraću da se… »
Otkriveno! Evo koliko iznosi dug Fudbalskog kluba Partizan

Otkriveno! Evo koliko iznosi dug Fudbalskog kluba Partizan

Večernje novosti pre 3 sata
Član Privremenog organa Fudbalskog kluba Partizan Danko Lazović izjavio je danas da dug "crno-belih" iznosi između 55 i 60 miliona evra. Foto: Tanjug/Rade Prelić "Prema Partizanu se odnosilo nedomaćinski. Dok sam ja ovde, insistiraću da se ovo… »
Prvo obraćanje Mijatovića u Partizanu: "Nemam magičan štapić, zvižduci da budu aplauzi!"

Prvo obraćanje Mijatovića u Partizanu: "Nemam magičan štapić, zvižduci da budu aplauzi!"

Sportske.net pre 4 sati
Nakon dolaska privremene Radne grupe u Partizan na čelo sa Rasimom Ljajićem, javnosti se danas obratio Peđa Mijatović. "Ova priča je započeta skoro, ali tu smo, svesni šta nas čeka i koliko ćemo napora uložiti da stvorimo nešto novo. Nismo… »
Peđa Mijatović: "Moramo da napadnemo" VIDEO

Peđa Mijatović: "Moramo da napadnemo" VIDEO

B92 pre 4 sati
Novi potpredsednik FK Partizan Predrag Mijatović objasnio je kakvu će ulogu imati u novoj upravi kluba iz Humske. Mijatović će uz Danka Lazovića biti zadužen za sportski sektor u radnoj grupi koju predvodi Rasim Ljajić. "Ova priča je od skoro, tek… »
Lazović: "Danas je najlepše biti partizanovac!"

Lazović: "Danas je najlepše biti partizanovac!"

Sportske.net pre 4 sati
Nakon Peđe Mijatovića, javnosti se obratio i Danko Lazović koji je istakao zadovoljstvo povratkom u Partizan. "Nisam imao dilemu kada sam dobio poziv. Partizanovac je najlepše biti danas. Jeste danas najteže, ali ja sam srećan jer ima partizanovaca… »
Danko Lazović o Partizanu: "Ništa ne valja!"

Danko Lazović o Partizanu: "Ništa ne valja!"

B92 pre 4 sati
Danko Lazović prokomentarisao je svoj povratak u FK Partizan. Bivši napadač crno-belih dolazi u Humsku 1 kao deo radne grupe koja je preuzela upravljanje klubom na čelu sa Rasimom Ljajićem. "Nisam imao dilemu kada sam dobio poziv. Partizanovac je… »
Rasim Ljajić: Spremni smo da se uhvatimo u koštac da izgradimo bolji i uspešniji Partizan

Rasim Ljajić: Spremni smo da se uhvatimo u koštac da izgradimo bolji i uspešniji Partizan

Euronews pre 4 sati
Rasim Ljajić je juče izabran za predsednika Privremenog organa Partizana, a danas se obratio javnosti posle sednice u Humskoj. "Najmanje jednom nedeljno će se ovaj Privremeni organ sastajati i razmatrati sve probleme koji postoje u funkcionisanju… »
Predrag Mijatović jasan: Nismo došli da obećavamo, već da radimo

Predrag Mijatović jasan: Nismo došli da obećavamo, već da radimo

Euronews pre 4 sati
Rasim Ljajić izabran je juče na Skupštini kluba za predsednika Privremenog organa Partizana, dok če proslavljeni as crno-belih Predrag Mijatović takođe učestvovati u rukovođenju kluba. "Uhvatićemo se u koštac sa svim problemima, poznato vam je… »

Vesti dana »