Povezane vesti

Roman Panić rešila da se ostvari kao majka: "Razmišljala sam se da usvojim, raspitivala sam se o proceduri"

Roman Panić rešila da se ostvari kao majka: "Razmišljala sam se da usvojim, raspitivala sam se o proceduri"

Mondo pre 2 sata
Pevačici je ostala jedna velika neostvarena želja, a to je da se ostvari u ulozi majke. Pevačica Romana Panić (49) iza sebe ima nekoliko ozbiljnih veza, ali ni sa jednim od svojih prethodnih partnera nije „stala pred oltar“. Takođe, nije se… »
Romana Panić o usvajanju deteta: Raspitivala sam se o proceduri, dete će mi nadoknaditi svu ljubav

Romana Panić o usvajanju deteta: Raspitivala sam se o proceduri, dete će mi nadoknaditi svu ljubav

Nova pre 4 sati
: Pevačici je ostala jedna velika neostvarena želja, a to je da se ostvari u ulozi majke. Romana Panić iza sebe ima nekoliko ozbiljnih veza, ali ni sa jednim od svojih prethodnih partnera nije „stala pred oltar“. Takođe, nije se ostvarila kao… »
"Raspitivala sam se o proceduri za usvajanje deteta": Pevačica ima veliku želju da se ostvari kao majka, ovako priča o tome…

"Raspitivala sam se o proceduri za usvajanje deteta": Pevačica ima veliku želju da se ostvari kao majka, ovako priča o tome…

Blic pre 5 sati
Romana Panić pre nekoliko godina otkrila je da joj je velika želja da ima dete. Ona je tada ispričala da ukoliko ne uspe da zatrudni, planira da usvoji dete, te da se raspitivala o toj proceduri. Bez obzira na to što joj biološki sat otkucava, Romana… »

Vesti dana »