Povezane vesti

"Čujem huk Lige šampiona kod komšija, pa mi bude muka": Mijatović brutalno iskren o stanju u Partizanu

"Čujem huk Lige šampiona kod komšija, pa mi bude muka": Mijatović brutalno iskren o stanju u Partizanu

Mondo pre 3 sata
Predrag Mijatović pričao je i o Crvenoj zvezdi i Ligi šampiona. Partizan je i zvanično predstavio novo rukovodstvo. Predsednik privremenog organa u Humskoj je Rasim Ljajić, dok su za sportski sektor zaduženi Predrag Mijatović i Danko Lazović. Njih… »
Mijatović: "Partizanu ne treba Pep Gvardiola, nego Savo Milošević!"

Mijatović: "Partizanu ne treba Pep Gvardiola, nego Savo Milošević!"

Sportske.net pre 4 sati
Posle uvodnog izlaganja, Peđa Mijatović odgovarao je i na pitanja novinara. "Iskreno, ja još ne znam kako sam ovde danas. Postaje mi jasnije i jasnije. Mi smo se poznavali, nismo pričali o ovoj situaciji, dva puta smo pričali i u zadnjem minutu smo… »
Partizanu ne treba Gvardiola, već Savo Milošević! Mijatović ispričao kako ga je Ljajić ubedio da dođe!

Partizanu ne treba Gvardiola, već Savo Milošević! Mijatović ispričao kako ga je Ljajić ubedio da dođe!

Mondo pre 4 sati
Peđa Mijatović pričao je o svim problemima Partizana otvoreno. Novo rukovodstvo Partizana počinje sa radom. Na stadionu u Humskoj održava se konferencija za medije na kojoj pričaju novi predsednik Rasim Ljajić, kao i ljudi zaduženi za sportski… »
"Nama ne treba Gvardiola, nama treba Savo Milošević": Jaka poruka Mijatovića navijačima Partizana

"Nama ne treba Gvardiola, nama treba Savo Milošević": Jaka poruka Mijatovića navijačima Partizana

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Prvo obraćanje Predrag Mijatović je po dolasku u fudbalski klub Partizan imao na konferenciji za medije na kojoj je pokušao da dočara navijačima zašto je Savo Milošević potreban kao trener. Mijatović je istakao da mu je drago što… »

Vesti dana »