Povezane vesti

Elita 8: Nenad Ćubić životnom pričom rasplakao sve ukućane! (VIDEO)

Elita 8: Nenad Ćubić životnom pričom rasplakao sve ukućane! (VIDEO)

Svet plus pre 57 minuta
U rijalitiju "Elita 8", Nenad Ćubić, rasplakao je sve ukućane svojom životnom pričom. Milan Milošević u " Eliti", zamolio je Nenada da ispriča deo svog odrastanja. Mnogi nisu mogli da zadrže suze, zbog detalja koje je otkrio. Njega i brata… »
"Bio sam zarastao, ne znam ni da li su nas kupali, po ceo dan smo bili u krevetu": Zadrugara roditelji ostavili u dom, u…

"Bio sam zarastao, ne znam ni da li su nas kupali, po ceo dan smo bili u krevetu": Zadrugara roditelji ostavili u dom, u…

Blic pre 6 sati
Učesnik rijaliti programa "Elita", Nenad Ćubić Ćuba u svojoj potresnoj ispovesti pričao je odrastanju i tom prilikom otkrio da je usvojen, ali je istakao da bi voleo da upozna svoje biološke roditelje. - Prvo čega se sećam je da sam bio u domu. Ja… »
Roditelji ga ostavili u bolnici kao bebu: Ćuba otkrio jezive detalje iz hraniteljske porodice, jeo samo poparu, nisu ga kupli…

Roditelji ga ostavili u bolnici kao bebu: Ćuba otkrio jezive detalje iz hraniteljske porodice, jeo samo poparu, nisu ga kupli…

Kurir pre 7 sati
Rijaliti učesnik Nenad Ćubić Ćuba u svojoj ispovest ispričao je detalje iz životu u domu, roditeljima koji su ga usvojili i želji da upozna svoje biološke roditelje. - Prvo čega se sećam je da sam bio u domu. Ja koliko znam ostavljeni smo u… »

Vesti dana »