Povezane vesti

"Treba da vam je Čast što sam došao" Jodžir napravio haos u Beogradu, pa otišao da primi nagradu, pomenuo i ženu Irenu

"Treba da vam je Čast što sam došao" Jodžir napravio haos u Beogradu, pa otišao da primi nagradu, pomenuo i ženu Irenu

Kurir pre 2 sata
Crnogorac Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir, imao je problem sa policijom u Beogradu zbog nepropisnog parkiranja. Jovan Radulović Jodžir, nakon haosa u srpskoj prestonici došao je na dodelu nagrada za influensere koja se dodeljuje u Beogradu. -… »
(Video) "treba da vam je Čast što sam došao": Influenser koji je napravio haos u Beogradu primio nagradu, pa pomenuo i ženu…

(Video) "treba da vam je Čast što sam došao": Influenser koji je napravio haos u Beogradu primio nagradu, pa pomenuo i ženu…

Blic pre 4 sati
Crnogorac Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir, imao je problem sa policijom u Beogradu zbog nepropisnog parkiranja. Jovan Radulović Jodžir, nakon haosa u srpskoj prestonici došao je na dodelu nagrada za influensere koja se dodeljuje u Beogradu. U… »
Poznati crnogorac napravio pometnju u Beogradu: Zbog Jodžira došla i interventna - evo šta se tačno dogodilo

Poznati crnogorac napravio pometnju u Beogradu: Zbog Jodžira došla i interventna - evo šta se tačno dogodilo

Blic pre 20 sati
Jovan Radulović Jodžir imao je problem sa policijom u srpskoj prestonici. Sve se desilo u elitnom beogradskom naselju, a pometnja je nastala zbog nepropisnog parkiranja crnogorskog influensera. Radulović se ponašao bahato, a pripadnici policije to… »

Vesti dana »