Povezane vesti

Brenin sin je bio ludo zaljubljen u mene: Seka otkrila godinama čuvanu tajnu

Brenin sin je bio ludo zaljubljen u mene: Seka otkrila godinama čuvanu tajnu

Story pre 1 sat
Seka Aleksić važi za jednu od najlepših žena na domaćoj estradi, te je činjenica da joj u životu nije nedostajalo udvarača. Ipak, jedan od najslađih njenih udvarača bio je sin Lepe Brene. Naime, kada je imao svega šest godina, Viktor… »
"Viktor Živojinović mi je napisao ljubavno pismo": Seka Aleksić otkrila da je sin Lepe Brene bio zaljubljen u nju: "Pisao je…

"Viktor Živojinović mi je napisao ljubavno pismo": Seka Aleksić otkrila da je sin Lepe Brene bio zaljubljen u nju: "Pisao je…

Blic pre 3 sata
Pevačica Seka Aleksić otkrila je da joj je sin Lepe Brene, Viktor Živojinović, napisao ljubavno pismo kad je bio dete. Seka je otkrila da je Viktor u detinjstvu bio zaljubljen u nju što joj je Lepa Brena rekla. - Nedavno sam se obradovala kad sam… »
"Teu je dečko zaključao": Seka otkrila kakav problem Tairovićeva ima i da je Brenin sin bio zaljubljen u nju

"Teu je dečko zaključao": Seka otkrila kakav problem Tairovićeva ima i da je Brenin sin bio zaljubljen u nju

Mondo pre 3 sata
Seka Aleksić otkrila je da je naslednik Lepe Brene bio zaljubljen u nju, ali i kakav, kako kaže, ozbiljan problem ima Tea Tairović. Seka Aleksić, koja je nedavno izazvala buru komentarom u kom je spomenula Anu Ivanović, bila je gošća jednog… »
"Teu je dečko zaključao u stanu, a Viktor Živojinović je bio zaljubljen u mene!" Šok priznanja Seke Aleksić, žestoko…

"Teu je dečko zaključao u stanu, a Viktor Živojinović je bio zaljubljen u mene!" Šok priznanja Seke Aleksić, žestoko…

Kurir pre 5 sati
Seka Aleksić gostovala je u jednom hrvatskom podkastu u kome je pričala na razne teme, a po prvi put je otkrila i da je sin Lepe Brene - Viktor Živojinović svojevremeno bio ludo zaljubljen u nju. Seka je žestoko iskritikovala i svoju koleginicu i… »

Vesti dana »