Povezane vesti

"Video sam da mi piše kaznu, reko sunce samo da popijem kafu..." Jodžir progovorio nakon problema u Beogradu: Žena je…

"Video sam da mi piše kaznu, reko sunce samo da popijem kafu..." Jodžir progovorio nakon problema u Beogradu: Žena je…

Kurir pre 1 sat
Jovan Radulović danas je dobio nagradu za "Komedi influenser", a ovo priznanje posvetio je svojoj supruzi Ireni Radulović. Iako je svakodnevno aktivan na društvenim mrežama, Jodžir priznaje da ne voli medijski da se eksponira. - Ne volim javne… »
Krenulo kao šala, a onda je došao novac: Jodžir nakon problema u Beogradu na vodi progovorio o primanjima

Krenulo kao šala, a onda je došao novac: Jodžir nakon problema u Beogradu na vodi progovorio o primanjima

Mondo pre 3 sata
Crnogorski influenser Jovan Radulović progovorio je o prihodima i supruzi Ireni. Jovan Radulović nakon problema koji je nastao u Beogradu na vodi i snimka koji je osvanuo na mrežama, dobio je nagradu za "Komedi influenser", a ovo priznanje posvetio je… »
"Počelo je iz šale, a sada sam napravio biznis" Jodžir progovorio o zaradi, dotakao se "elite" i incidenta sa policijom…

"Počelo je iz šale, a sada sam napravio biznis" Jodžir progovorio o zaradi, dotakao se "elite" i incidenta sa policijom…

Blic pre 4 sati
Influenser iz Crne Gore Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir trenutno boravi u Beogradu, a za "Blic" je sada progovorio o svemu. On je dobio nagradu za "Komedi influenser", a ovo priznanje posvetio je svojoj supruzi Ireni Radulović. Iako je… »

Vesti dana »