Povezane vesti

Nikola Rokvić o razvodu od Bojane Barović: "Bilo je svađa, teško mi je bilo, onda me je potezom šokirala"

Nikola Rokvić o razvodu od Bojane Barović: "Bilo je svađa, teško mi je bilo, onda me je potezom šokirala"

Mondo pre 3 sata
Nikola Rokvić priznao je jednom prilikom da su on i Bojana Barović bili na korak od toga da se raziđu. Pevač Nikola Rokvić već godinama je u srećnom i skladnom braku s Bojanom Barović koja mu je podarila troje prelepe dece, na koje su veoma… »
Nikola Rokvić bio na korak do razvoda od Bojane: "Teško mi je bilo, molio sam se ispred rize Svete Petke"

Nikola Rokvić bio na korak do razvoda od Bojane: "Teško mi je bilo, molio sam se ispred rize Svete Petke"

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Pevač Nikola Rokvić u skladnom je branu sa bivšom manekenkom Bojanom Barović sa kojom ima troje dece, ali ne krije da su u braku prebrodili veliku krizu. Iako danas imaju idiličan odnos, Nikola i Bojana su u jednom trenutku… »
"Rekli smo da ćemo da se raziđemo": Nikola Rokvić o najtežem periodu sa Bojanom: "Mučili smo se mnogo"

"Rekli smo da ćemo da se raziđemo": Nikola Rokvić o najtežem periodu sa Bojanom: "Mučili smo se mnogo"

Blic pre 7 sati
Pevač Nikola Rokvić u skladnom je branu sa bivšom manekenkom Bojanom Barović sa kojom ima troje dece. Iako danas imaju idiličan odnos, Nikola i Bojana su u jednom trenutku razmišljali o razvodu. - Mi smo pet godina živeli na relaciji Srbija -… »

Vesti dana »