Povezane vesti

Vedrana Rudan se obratila emotivnom porukom: Zbog bolova i anemije ove godine ne mogu na Beogradski sajam

Vedrana Rudan se obratila emotivnom porukom: Zbog bolova i anemije ove godine ne mogu na Beogradski sajam

Nova pre 2 sata
: Hrvatska književnica nedavno je otkrila da boluje od raka, pa sada gotovo svakodnevno na svom blogu piše o izazovima sa kojima se oboleli susreću. Vedrana zbog bolesti neće prisustvovati ovogodišnjem Sajmu knjiga u Beogradu, zbog čega mnogo žali… »
"Ne mogu da se pomirim sa činjenicom da zbog bolova, anemije i nemoći ove godine neću moći..." Oglasila se Vedrana Rudan…

"Ne mogu da se pomirim sa činjenicom da zbog bolova, anemije i nemoći ove godine neću moći..." Oglasila se Vedrana Rudan…

Kurir pre 11 sati
Međunarodni beogradski Sajam knjiga otvorio je vrata publici, ali i književnicima 18. oktobra. Do 17. oktobra ljubitelji lepe reči imaće prilike da pronađu svoje primerke, ali i da upoznaju mnogobrojne književnike. Jedno od omiljenih lica među… »
"Poslednje dane da provodim gledajući u krvave..." Emotivna Vedrana Rudan otkrila za čim žali: "Tužna sam"

"Poslednje dane da provodim gledajući u krvave..." Emotivna Vedrana Rudan otkrila za čim žali: "Tužna sam"

Telegraf pre 11 sati
Preporučujemo. Hrvatska književnica Vedrana Rudan nedavno je otkrila da boluje od raka, nakon čega je operisana, a sada se oglasila i u emotivnoj objavi - Kada sam saznala da imam rak, prvo što mi je palo na pamet bilo je da pozovem sve koji bi to… »

Vesti dana »