Povezane vesti

Miša Grof ne odustaje! Nikolini nikad neću dozvoliti da ekshumira mog sina i da ga sahrani u Zagrebu! Sukob svekra i snaje ne…

Miša Grof ne odustaje! Nikolini nikad neću dozvoliti da ekshumira mog sina i da ga sahrani u Zagrebu! Sukob svekra i snaje ne…

Kurir pre 1 sat
Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, otac Vidoja Ristovića koji je pre dve godine iznenada preminuo, a koji je bio u braku sa voditeljkom Nikolinom Pišek spreman je da ide na sud u Split zbog slučaja oko pljačke kuće koju su svojevremeno za… »
„Neću dozvoliti da ostatke mog sina premesti u Zagreb“: Miša Grof spreman za još jedno ročište sa Nikolinom Pišek –…

„Neću dozvoliti da ostatke mog sina premesti u Zagreb“: Miša Grof spreman za još jedno ročište sa Nikolinom Pišek –…

Nova pre 3 sata
: Vitor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, otac Vidoja Ristovića koji je pre dve godine iznenada preminuo, a koji je bio u braku sa voditeljkom Nikolinom Pišek, spreman je da ide na sud u Split zbog slučaja oko pljačke kuće koju su svojevremeno za… »
"Kako, bre, ona da deli moju dedovinu? Nasledio sam kuću i 18 stanova. Sve je moje": Miša Grof spreman da ponovo ide na sud…

"Kako, bre, ona da deli moju dedovinu? Nasledio sam kuću i 18 stanova. Sve je moje": Miša Grof spreman da ponovo ide na sud…

Blic pre 4 sati
Otac Vidoja Ristovića, Vitor Ristović poznatiji kao Miša Grof, spreman je da ide na sud u Split povodom slučaja oko pljačke kuće koju su svojevremeno za letovanje iznajmili njegov sin i snajka Nikolina Pišek. - Ići ću, naravno. Pa, šta da… »
Prijatelj nikoline Pišek otkriva da li je podnela zahtev za ekshumaciju vidojevog tela: Pale su teške reči između nje i…

Prijatelj nikoline Pišek otkriva da li je podnela zahtev za ekshumaciju vidojevog tela: Pale su teške reči između nje i…

Kurir pre 4 sati
Nikolina Pišek do sada nije pokrenula proces za ekshumaciju tela svog supruga Vidoja Ristovića, iako njegov otac Vitor Ristović tvrdi da mu je snaja to najavila. Kako Kurir saznaje od izvora bliskih voditeljki, taj proces se zasniva na verbalnom… »
Nikolina Pišek u centru skandala: Svedoci otkrili detalje krađe vredne 300.000 evra!

Nikolina Pišek u centru skandala: Svedoci otkrili detalje krađe vredne 300.000 evra!

Svet plus pre 14 sati
Svedoci na suđenju koje se vodi protiv Roka Galea izneli su ključne detalje o navodnoj krađi dragocenosti iz luksuzne vile u kojoj je boravila Nikolina Pišek. Incident, vredan preko 300.000 evra, uključuje nestanak novca, satova i nakita, a slučaj… »

Vesti dana »