Povezane vesti

"Ta mi neće rađati decu i ići pred staru majku sigurno": Vuk Kostić otkrio kakve žene ga odbijaju

"Ta mi neće rađati decu i ići pred staru majku sigurno": Vuk Kostić otkrio kakve žene ga odbijaju

Kurir pre 2 sata
Glumac Vuk Kostić oduvek je privlačio pažnju dama, te godinama važi za jednog od najpoželjnijih neženja na domaćoj sceni. Često je dovođen u vezu sa raznim lepoticama, ali ono što je zvanično poznato jeste da je bio sa koleginicom Jelisavetom… »
"Ta mi neće rađati decu i ići pred staru majku": Vuk Kostić svima stavio do znanja kakve žene ga ne privlače

"Ta mi neće rađati decu i ići pred staru majku": Vuk Kostić svima stavio do znanja kakve žene ga ne privlače

Mondo pre 3 sata
Vuk Kostić jednom prilikom otkrio je kakve žene ga nikako ne privlače. Srpski glumac Vuk Kostić, čiji šarm ne ostavlja ravnodušnim brojne obožavateljke, uvek je bio otvoren kada je reč o ljubavnom životu. Njegova popularnost među damama je… »
"Ta mi neće rađati decu i ići pred stara majku": Vuk Kostić otvoreno o ženama koje nisu njegov tip

"Ta mi neće rađati decu i ići pred stara majku": Vuk Kostić otvoreno o ženama koje nisu njegov tip

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Glumac Vuk Kostić, čiji šarm ne ostavlja ravnodušnim brojne obožavateljke, uvek je bio otvoren kada je reč o ljubavnom životu. Vuk Kostić, poznat po svojim ulogama i harizmi, privlači pažnju ne samo svojim talentom, već i… »

Vesti dana »