Povezane vesti

"Neka me zove kao gosta iznenađenja, pomoći ću joj da popuni polupraznu arenu" Jovana Jeremić odgovorila Tanji Savić na…

"Neka me zove kao gosta iznenađenja, pomoći ću joj da popuni polupraznu arenu" Jovana Jeremić odgovorila Tanji Savić na…

Blic pre 3 sata
Pevačica Tanja Savić je svojevremeno napustila emisiju zbog voditeljke Jovane Jeremić, a sada je otkrila i zbog čega. Naime, u toku emisije "Amidži šou", u kojoj je ovoga puta gostovala Tanja Savić progovorila je o situaciji koja se dogodila pred… »
"Ja sam nacionalno dobro, pomoći ću joj da popuni polupraznu Arenu": Jovana brutalno isprozivala Tanju Savić

"Ja sam nacionalno dobro, pomoći ću joj da popuni polupraznu Arenu": Jovana brutalno isprozivala Tanju Savić

Mondo pre 4 sati
Nakon što je Tanja Savić napustila emisiju zbog Jovane Jeremić, voditeljka joj nije ostala dužna. Pevačica Tanja Savić, koja je gostovala u emisiji "Amidži šou", progovorila je o incidentu koji se dogodio pre više od četiri godine kada je… »
"Pomoći ću joj da popuni polupraznu Arenu!" Jovana Jeremić brutalno odgovorila Tanji Savić na prozivke

"Pomoći ću joj da popuni polupraznu Arenu!" Jovana Jeremić brutalno odgovorila Tanji Savić na prozivke

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Pevačica Tanja Savić, koja je gostovala u emisiji "Amidži šou", progovorila je o incidentu koji se dogodio pre više od četiri godine kada je demonstrativno napustila emisiju. Tanja je tada izjavila da je njen odlazak izazvan… »
Tanja Savić udarila na jovanu Jeremić: "Ona je šund, kad sam čula šta je pričala preda mnom...", pevačica krenula da…

Tanja Savić udarila na jovanu Jeremić: "Ona je šund, kad sam čula šta je pričala preda mnom...", pevačica krenula da…

Blic pre 13 sati
Tanja Savić je svojevremeno napustila emisiju Ognjena Amidžića zbog voditeljke Jovane Jeremić, koja je tad takođe gostovala u "Amiži šou"-u, a pevačica je sad ponovo bila gost ove emisije. - Da li smatram ispravnim to što sam napustila onda… »

Vesti dana »