Povezane vesti

Beograđani širom grada viđaju lisice, lovci upozoravaju da im se ne prilazi

Beograđani širom grada viđaju lisice, lovci upozoravaju da im se ne prilazi

N1 Info pre 2 sata
Beograđani su prethodnih dana video snimcima beležili pojavu lisica na nekoliko lokacija u gradu - prvo su viđene na Dedinju, kako preturaju otpad kod kontenera, potom na trotoaru na Julinom brdu, pa na Dorćolu i Zemunu. Građani kažu da životinje… »
Beograđani širom grada viđaju lisice, lovci upozoravaju da im se ne prilazi

Beograđani širom grada viđaju lisice, lovci upozoravaju da im se ne prilazi

Novi magazin pre 1 sat
Beograđani su prethodnih dana video snimcima beležili pojavu lisica na nekoliko lokacija u gradu - prvo su viđene na Dedinju, kako preturaju otpad kod kontenera, potom na trotoaru na Julinom brdu, pa na Dorćolu i Zemunu. Građani kažu da životinje… »
Najezda lisica u u Beogradu: Građani uplašeni, evo šta nikako ne smete da radite ako ih vidite

Najezda lisica u u Beogradu: Građani uplašeni, evo šta nikako ne smete da radite ako ih vidite

Mondo pre 4 sati
Jednu stvar nikako ne smete da radite ako vidite lisice blizu vas. Beograđani su prethodnih dana video snimcima beležili pojavu lisica na nekoliko lokacija u gradu - prvo su viđene u jednom delu Dedinja, pored kontejnera, kako preturaju otpad, potom na… »
“Noge su mi se odsekle, gledala me je pravo u oči”: Najezda lisica u Beogradu, šta nikako ne smete da radite ako ih…

“Noge su mi se odsekle, gledala me je pravo u oči”: Najezda lisica u Beogradu, šta nikako ne smete da radite ako ih…

Nova pre 4 sati
: Beograđani su prethodnih dana video snimcima beležili pojavu lisica na nekoliko lokacija u gradu - prvo su viđene u jednom delu Dedinja, pored kontejnera, kako preturaju otpad, potom na trotoaru na Julinom brdu, pa na Dorćolu i Zemunu Kako su… »

Vesti dana »